Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    krásna správa. nejaký čas dozadu som hral gog verziu a bez problémov, ale oficiálna podpora vždy poteší. najmä u takto skvelej hry.

  • Jack1947

    Aktuálních systémů a nebo Windows10 ?

    • Johnny

      Windows 10 je aktuální systém :)

      • Jack1947

        Mac OSX, nebo Linux ale ok 😉

  • kkING

    Parada, stejne jako u Commandos spousta vzpominek na probdele noci😍

  • Marines
    No konečně, super! To je opravdu dobrá zpráva, teď ještě kdyby zprovoznili stařičkého "Robina Hooda" a byl bych spokojen. Staré hry mají pořád své kouzlo....
  • No super, nedávno jsem s tím dost laboroval aby mi to jakž takž jelo a stejně to nebylo ono. Teď to stačí jen nainstalovat a jede to jak má. Ale zajímalo by mě jak tam dostat češtinu od mrazíka páč ten instalátor hlásí, že mám špatnou cestu ke hře a dál se se mnou odmítá bavit. Nevíte někdo jak ty soubory z té instalace dostat?
    • Pro všechny kdo by chtěl hrát hru v češtině. Tak stačí stáhnout tento soubor https://uloz.to/!DzMPCnvol72l/texts-res

      Kam to nahrát je v popisu.

      Enjoy

      • Marines
        Velký dík za češtinu, sice jen ve hře, ale naprosto super...
  • ucho
    tohle byla fajn hra. a na rozdil od Commandos jsem ji dohral.
  • x_ander
    Mě teda verze z Gogu jela dobře a ani jsem netušil, že tam je nějaký problém.  Měl jsem za to, že funkčnost pro nové systémy zajišťovali právě kluci z Gogu.

    Ale co určitě vítám je zařazení té speciální mise z dema do hry. Dnes se tomu říká DLC a platí se za to, ale dřív se vyskytovaly i hry, které v demu měli obsah, který v plné hře nebyl a i demo tak byl příjemný bonus pro vlastníka plné hry. Mimo Desperados mě napadá třeba Warcraft 3 nebo Jedi Knight 2. A třeba Serious Sam Second Encounter měl v demu level, který byl kombinací prvních dvou nebo tří z plné hry.

    • vaclav.pechacek
      Já to právě nedávno zkoušel a dopadlo to bledě - všechno se sekalo, nic nereagovalo, jak by mělo, a hned jsem to odinstaloval, protože se mi nechtělo se s tím podle různých návodů patlat. Asi záleží na tom, jaký má kdo zrovna štěstí.
      • x_ander
        No v komentářích na gogu jsem teď taky četl, že spousta lidí s tím měla problémy. Což mě překvapuje, protože Gog si staví přece na tom, že staré hry upravil tak, aby na nových systémech běžely bez problémů. Na druhou stranu, Atlantisy z Gogu mi nefungujou ani po několika letech, co tam jsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit