Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to dobre, ale proc to vypada az tak moc retro? Paleta barev snad neni ani 16bit

    Urcite to yvzkousim, ale bojim se, ze to bude frustrujici jako tyhle stare plosinovky vetsinou bejvaj
  • houmrhoumr
    Haggis je nadivany ovci zaludek
    • XorxoxTalarius
      Jojo, hlavni hrdina Tlacenka bojuje proti zlu :D
      To skoro evokuje nejakou proti vegetarianskou parodii :D
    • TheLordoftheNonsense
      No, ale to jsi ještě ostatním neprozradil, co je v něm za dobroty *3*
  • yenda1
    Cut-scény opravdu trochu evokují Ninja Gaiden (NES), především ty záběry hlav z profilu. Odehráno pár desítek minut, příjemná záležitost.
  • Nemam nic proti grafice vetsiny indie her, ani pixel art hram, ale hry se ZX-Spectrum paletou barev co jsem hral 25 let zpet, to uz fakt ne :D uplne v tom vidim hru Savage, pred ctvrt stoletim super hra ale ted fakt uz ne
    • Nejsmutnější na tom je, že to sice vypadá stejně jako hry na ZX-Spectrum, ale má přitom o dost větší nároky na HW ...

      Processor: Intel Core 2 Duo 2.1ghz or equivalent
      Memory: 2 GB RAM
      Graphics: 256MB VRAM Dedicated Graphics Card
      Hard Drive: 100 MB available space
      • del0
        Paradoxně, na takovym stroji si můžeš dát emulátor starých konzolí a zahrát si mnohem lepší hopsačky a v lepší grafice. *15*
  • Za 15 éček? To se asi pos...li. *1* Zadarmo k jiné hře nebo jako další příloha k časopisu, jinak je to k smíchu.
  • proboha vracej se do roku 1994 to nevedi ze je rok 2015 ? takove hry hry uz nikdo nebude hrat mozna starsi generace lidi co zazila hry jako commodor 64 ale nova generace lidi se nato koukne a reknesi takovou sracku hrat nebudu dusi zapnout zaklinace toje poradne rpg
    • Jako blbůstka v prohlížeči a zadarmo, to by asi mělo smysl.
  • Tak toto sa mi ľúbi
  • Hned se mi vybavil Golden Axe :)
  • Vogon
    Po dlouhé době hra, která má tu správnou Berserkovskou atmošku.
    https://www.youtube.com/watch?v=ocQ6PDiP014
  • Ihned jsem si vzpomnel na Ninja Gaiden *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit