Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadhera, global mapa priam dycha atmosferou!!!
    AoW, Divinity a MaM10 (kiez by sa na nom podielal van Canneghem) moje naocakavanejsie tituly!
  • Ano, AoW 1 vychazi z MoM (doporucuju zahrat alespon na chvili pres dosbox, stoji to za to) a mozna se mrklo na ostatni hry co nedelat. Ale tim to asi konci. Tvrdit, ze AoW je kopii nebo vychazi z neceho jineho (HoMaM 1, D1 apod) je jako tvrdit, ze Paroubek byl dobry premier:) Pro me rozhodne nejocekavanejsi hra roku.
  • pěkný... age of wonders se mi moc líbilo graficky a tohle taky vypadá dobře.
  • Tak na tuhle hru se hodně těším. Předchozí díly byly skvělé. Jen k tomu videu - po skončení boje by bylo fajn okno se shrnutím a nabídkou opakovat souboj, ale to třeba ještě udělají.
  • filias
    Dobré... pro mě je to nejočekávanější hra roku *14*
    • nejočekávanejší asi ne ale určite se teším
  • Jaka podobnost prvni Heroes of Might and Magic vysel 1995, King's Bounty 1990, Lords of Magic 1997, Age of Wonders tu je od roku 1999 a Disciples take. Takze si prvni zjisti o cem mluvis a pak teprv pis. A stim co predvedl posledni Homam muze jit cela seria k certu.
    The king is dead, long live the king!
    • Všechny tyto hry se inspirovaly praotcem žánru hrou MASTER OF MAGIC, to ale většina z přispívajících ještě nebyla asi na světě... - tzn. pokud se autoři serie AoW někde inspirovali, tak tam....serie HoMaM IMHO nesahá "ejdžům" ani po kotníky....kdo hrál - ten ví..;)
    • Tak trochu nechápu tvůj post, když HoMM vyšel 1995 a AoW 1999, tak se mohli dost inspirovat a zřejmě to i udělali.

      Já měl na mysli hlavně tu stylizaci. Předešlé AoW jsem nehrál, hrál jsem HoMM V a tohle vypadá na chlup stejně. Třeba ta kniha kouzel je snad převzatá úplně stejně i s těmi odrážkami...
      • Tak smysl byl, ze King bounty tu byl drive. A je celkem jasne ze po prvnich dilech od kazde serie se stjene vsechny tymy vykradali navzajem :D Stejne jako blizard ukradle vse z Warhammru... Starcraft realie jsou komplet prekopirovany Warhammer 40K akorat jinaci nazvy.
    • homam 6 je v dosti ohledech špatná ale pár věcí se jim taky povedlo...
      • sestka je skvela hra co doplatila na extremnu zabugovanost a celkovu nedotiahnutost
        ved to neni mozne aby dva roky po vydani boli v hre bugy co znemoznuju normalne prejst kampan vyuzivat daktore skilly alebo len normalne hrat bez padania a mrznutia - a ubisofti support vam odpoveda len raz tyzdenne automatickymi odpovedami "please specify your problem with the game and we will contact you when we resolve the issue"

        inak system dynastie budovania hrdinov, pribeh i takticka ci strategicka hlbka je dalej ako v heroes 5 a treba uznat ze i petka mala kopu problemov kym vysiel tribes of east
        • filias
          H6 je jedna velká tragédie. Jednou za půl roku to spustím, abych zjistil, že díky "patchi" jsou bugy čím dál kritičtější. Při posledním pokusu se mi to pravidelně zasekávalo při útoku na města a hrdiny.
          Je to velká škoda, protože obecnými kvalitami je to jeden z nejlepších heroesů. Pro mě určitě lepší než 5ka.
  • Strategie nám kvetou :) Jen houšť.
  • Podobnost s HoMM čistě náhodná? *2*
    • age of wonders - 1999
      heroes 1 - 1995

      určitě se chlapci inspirovali, ale podobné to je hlavně age of wonders 1,2
    • Co když je HoMM podobné tomuto? *8*
  • my gusta *14*
    • není to správně me gusta ?
      • je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit