Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim, ze v Keen Games resp. Deep Silver je ted nekomu desne horko a pocasim to nebude. Ale zaslouzi si to. Bohuzel hra si takovy konec nezaslouzila. Z Sacred 3 jako epic failu se bude delat legrace jeste dlouho.
    • to breci jen pc komunita za to že nedostala klasicke akcni rpg a kopii diabla nebo predeslych dilu. jejich nazory nemaji zadnou vahu a jen kazi biznis. je to inovativni hra a ne kopie 1:1 toho co tu uz bylo.
      pry to ma jen 3 skilly a proto to postrada hloubku. lol. diablo 3 ma 5 aktivnich a pokud se nepletu v diablu dvojce jsem pouzival jen 2 knofliky a build skopiroval z netu.
      alespon to dokazuje že na pc dnes nema cenu uz nic portovat
      • Uvidíme tedy, jak kvalitní byznis předvedou s touhle hrou. Mimochodem, není to inovativní hra. To může tvrdit jen noob, co toho moc nehrál. A pro tvoje info, Sacred je původně PC hra, takže tomu výroku o portování se musím jen smát, vzhledem k tomu, že Sacred 2 byl oproti prvnímu dílu crap a tohle je ještě horší. O wait, druhý a třetí díl byl vyvíjem hlavně pro konzole. Poděkujme dumbed down platformě adumbed down noobůpm jako seš ty, kteří jsou kvalitním stádem pro konzolový byznis.
      • To je jasne ze kozol komunita sa nebude stazovat na nic preto ze su obmedzeny ako konzole a ty by si skazdej hry najradcej spravil cod zombik kill strike mega super strike najlepsie jednym tlacitkom.
  • Na metacritic hodnoceni 1.6 :))) no comment
    • tak špatny to nebude
      • Hack and slash bez lootu? Spíše obráceně, horší už to být nemůže.
  • ja to tedy asi nekoupim, co se stalo proč to tak špatne dopadlo, to nedelala ta sama firma co predchozi dily?
  • Tak jsem si to dneska vyzkousel a musim rict ze je to stejnej brak jako dopadl Dungeon Siege 3. Nechutny ovladani, trapne udelany, grafika tez nic extra. Kam se podela ta krasa z puvodniho Sacred 1. Jsem rad, ze jsem si toto nekoupil, po 5-10 minutach to jde pryc.
  • na steamu neni ani jedna kladna recenze :))
  • Pilgrim66
    No metacritic review score 64 a user 1.5 (armada nasranejch radoby expertu co davaj 0, ale i tak)
    • Krescz
      zing 5/10 ...hra je propadak *13*
    • na MT hodnotí většinou tupí PC-čkáří a hodnotí buď 10 nebo 0. Neřeší produkční hodnoty apod.
  • Uf, co to jako je? Tohle, že je Sacred? Tak to potěš koště...
  • frag.ment
    Diablo 3 vyšlo nedávno? Tím bych si nebyl tak jistej..
  • O něco lepší než Divinity takže 3/10...
  • "Hra vychází jen na PC a minulou generaci konzolí ..." Ahá! Myslým, že je to vysvetlené, preto existuje na PC toto: http://www.divinityoriginalsin.com/
    • ty jsi slovenska verze jacka, taky tvoje prispevky nedavaji smysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit