Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=97VG1r9LLH8
  • Nuda, nuda, šeď, šeď... To vážně vypadá, že pro lidi, kteří chtějí normální závody v autech, je Project C.A.R.S. jedinou spásou. *7*
  • Já vám nevím.No to lambo, jak spadlo z té výšky dolů a jelo dál?Vrazí do skleněného baráku a vněm velké prázdno, prostě nadizajnové jen na oko jinak to vše postráda veškerou logiku.Já vím, že utoho se nemá hledat logika je to přece hra uniž se má odpočinout.Prostě se mi zdá, že EA na to kašle, chrlí kraviny jedna za druhou a my opilí chlebem to budem žrát i kdyby to byl sebevětší brak.Vím, jak to bude krásné a akční.Auta, grafika, akce, ale možná by si hráč za jeden papír za takový brak měl zasloužit něco propracovanějšího.Inu, když ty hry jedou jak na běžícím páse každého půlroku, tak je dost naivní chtít promakanou hru ve všech detailech že?
  • No bude to mega gej kinder arkada pre sproste deti *11*
    škoda a len s placem spominat na NFS 5 *14*
  • Ke speciální edici dostanete dudlík a nočník s logem NFS
    • Ja bych k te hre pribalil lubrigacnej gel a 45 cm drevennyho ptaka ohnivaka *1*
  • nighters
    Nechápu je. Hraje to z toho studia někdo, pustil si to někdo z nich, ví vůbec co dělají za hru a nebo jen příjdou odpracují své a jdou domů? Je z nich někdo hráč? Kdyby si aspoň přečetli komentáře fanoušků, možná by to nebyla další vypatlanina. Podle traileru asi tipuji ,že tam nebude tuning?
    • Jen ze zajímavosti jsem si dohledal kolik už NFS her je. A je jich 20 jen na PC. Já osobně skončil u Most Wanted z 2005 (pro mě poslední dobrý díl) a nemyslím si, že mě tato série ještě někdy donutí ji věnovat pozornost
    • Veskoslav
      NFS nebylo o tuningu.....Ten přinesla až 9. hra v sérii. A pak to šlo pomalu do hajzlu celé. U1 a U2 byly skvělé z pohledu tuningového snílka, jinak otřesně nevyrovnané závody, absence policie, nudné prostředí. To částečně napravilo Most Wanted, kdy odstranilo absurdní neony, nesmyslně dlouhé závody a přidalo obyčejné prostředí a policii. A pak už raději zapomenout, co vyšlo. Možná ještě HP z roku 2010 je dobrý NFS, obyčejná arkáda, která neurazí. Shift nesl pouze název NSF, z původní sérií to mělo asi společné tolik, co má CoD a kvalitní FPS. A zbytek jako Carbon, NFS World, Undecover, The Run a nové Most Wanted (mimochodem aby hra dva měsíce po vydání AAA titulu stála 300 Kč je vypovídající o její (ne)kvalitě). NFS jsou či spíše byy arkádové závody se skvělými auty, úžasné trati, honičky s policií atd. Nebylo to o destrukci ala burnout, realismu ala Grid 1 atd. To nejsou NFS a já ani takové nechci.
      • nighters
        Já považuji U2 a MW za vrchol NFS série, pro mě je tuning to hlavní na NFS.
        • JohnyTheZik
          Kdyby udelali stejnou hru, jak bylo tehda U2, tak by to lidi nehrali. Vazne, zkuste si to, zas tak zabavny to neni.
      • jj, prvni most wanted me taky bavilo asi jako posledni z nfs, ten spravnej pomer arkady, zavodu a honicek pro me
  • je to jako čínské kug fu, kde jsou létající a neprůstřelní číňané. Je to dost laciné, ale pro méně chápavé to snad bude i stačit.
  • Jack1947
    Konecne, tim vydanim zkonci dalsi VIDEO/clanko manie AAA hry NFS, skoro si rikam az tyhle humbuky zkonci bude jeste o cem psat? *15* *2* .
    • *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Veskoslav
    Já nevím, co se lidi rozčilují:-D Typické NFS bylo, že jste s Diablem ve 300 km/h prosvištěli zatáčku, zadkem oprášili stěnu domu a ještě se vyhnuli polecejnímu autu. A je vidět, že spousta zdejších si myslí, že toto je NFS či U2. Ne NFS je III. díl a V. díl. Ty byly nejlepší. Mě osobně bavila IV, která přinesla reálné poškození, ale to nebyly pak už arkádové závody jako ve III. dílu. NFS nikdy nebyl o destrukci a reálném modelu. To si pletete herní série....
    • a bylo nfs taky o tom že jste do toho domu bourali čelne a pak jeli klidne dál? nevím, starší dily jsem nehrál ale jestli jo, nic to nemeni na tom že je to demence. btw 1 lajku, fakt nenapadne *7*
      • davidBray
        ano bylo to tak, legendární třetí díl, neměl model poškození !!
    • davidBray
      trojku jsem dostal od rodičů na Vánoce !! tenkrát :)) a měl jsem 3Dfx, to byla grafika !! Já hrál za cajty a brácha závodníka, split srceen. Ach ta nostalgie :) ale třeba dvojka taky nebyla špatná. A 4 taky ne a poršáci, to byla třešínka :)
    • to cislovani je problematicky (nfs nevychazelo jenom na pc), ale rict realnej model poskozeni tomu, co se jednou objevilo... dobrej for *5* ale III a IV me teda bavili nejvic, ta IV i s tim pseudomodelem poskozenim a karierou mozna uplne nej
  • mne sa este paci na zaciatku traileru ta veta, ze next-gen is impressive :D :D hajpuju to jak keby to bolo nieco prevratne, vymyslene vcera, pritom ta technologia a vykon na to tu uz je velmi, velmi dlho, uz davno sa daju spravit lepsie veci, ale tak pustaju to na nas postupne a tvaria sa wow ake nieco neskutocne sme vam priniesli :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit