Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Twe ten váš spítchenej přehrávač je snad to nejhorší, co jsem na netu viděl. v IE8 nejde vůbec, v Chromu jak šnek a to ne jen na mým kompu.
    • me se tady videa nacitaji tak do 3s....... posledni Opera / Mozila - kodeky *3*
    • kapalka
      Veškerá videa mi v games prehravaci jedou naprosto plynule a bez problemu, nactene behem max 3 sekund.

      1. Odinstaluj IE a Chrom.
      2. Nahraj poradne kodeky.
      • Tohle je ale o celkovem rozhrani toho prehravace... nemoznost prepnout na lepsi rozliseni, nesmyslne (i kdyz velmi promyslene) umistena reklama. Je to snad jedina vada na jinak mem oblibenem hernim webu.
        • stim nelze nez souhlasit, ta reklama je umistena naprosto STUPIDNE kdy kdyz ji date minimalizovat nejde pres ni fullscreen :D

          taky asi vymyslel nakej frikulin :P
          • MrSanta
            Fullscreen přes ní jde.
    • CartmanXxX
      Souhlas, na Youtube si přehraju 1080p a tady abych si to video nechal načíst přes noc.
  • Kde jsou ty časy, kdy NFS hry sloužily jako nenáročná klávesnicová vstupenka do světa realistických závodních her a simulátorů? Ty časy jsou dávno minulé, přesněji skončily v roce 2004. Ještě i to NFS:U2 trochu vychovávalo hráče k tomu, aby neboural, najížděl zatáčky a brzdil. Bylo dokonce citelně znát, která náprava je poháněná, a jezdit smykem bylo znatelně pomalejší, než čistá stopa.
    A dneska? Šipka vpřed, no brakes, všechno zbourat, to málo zatáček jezdit zásadně odrazem od všudypřítomných bariér na vnějšku...
    ...seznam paskvilů pokračuje, a v rozporu se zdravým rozumem se dokonce s plynoucím časem prodlužuje.
    • ty casy jsou v prd@li kamo. tak nvm proc na ne furt nekdo nostalgicky mysli jako nakej duchodce - jak byl chleba za 4 koruny a lip chutnal a vsichni meli praci. omg ! ! !
      • Hochu, mě je 22 let. Takže se prosím uklidni.
        • 22 let a přesto jsi napsal "mě" místo "mně". Kdo to pak má poznat *7*
          • V půlce věty jsem se rozhodl ji kompletně překopat (původně to bylo urážlivé), tohle je důsledek. Pardon.
      • GlaDOS
        Třeba proto, že člověk rád vzpomíná na dobré věci. I když ty asi ne.
        • spis si ty veci po letech dost idealizujes...
        • pekne napisane
    • Máš pravdu že u U2 bylo NFS ještě fajn a bylo na půl arkáda , jiank se auta chovali dobře na poměry technologické. Když člověk koukne na Forzu horizon a na videa NFS MW , tak je to prostě Skvost vedle propadáku. A nechápu co maj EA z tou věčnou socializací pač už je to docela uchylný :D Ten kdo chce mulťák tak ho hraje i ve forze , ale nemusej mě pořád něco nebo někoho cpát jako v MMO.

      A to jak jede na nějakou zahlou trať a zní vyskočí na barák ??? WTF ??? NFS trackmania.
    • ten kdo si to pamatuje bude urcite souhlasit :) ti kteri se narodili tak ze jim je zrovna ted + - tech 7+ ti bohuzel davaji minusy :D ... nebo fanousci burnouti ale ti urcite od 7+ nejsou daleko *15* coz ostatne zmrdi! z EA moc dobre vedi :) ...na lidske blbosti se vydelava nejlip, predevsim kdyz ji je dneska vsude az az.
  • Mám IE9 a nejnovější kodeky, zajímalo by mě proč nejede video, tohle je opravdu stupidita. Přidávám se k názoru na videa a brzy asi budu chodit už jen jinam, jako spousta dalších.

    Žebrat peníze od děcek jim tu jde, ale přehrávač udělat neumí.
    • k tvymu IE... (nepouzivam uz roky - spyware_magnet) jen pro info *1* nainstaluju novy OS, okamzite opera / mozila. Za pul roku zapnu IE jen proto ze bych chtel neco zkusit a je totalne presranej! toolbarama a srackama! a to sem ho ani nikdy nezapl :D *1* *1*
      Vice o IE dodavat netreba :)
    • sleepless
      Video v IE9 nejede kvůli chybě, která už se na základě tvýho upozornění opravuje. Dík a sry.
      • v redakci jste buzeranti
      • blablabla ... sorry ,ale tohle je vážně akorát k naštvání.
        • yuri337
          Chrome, firefox, opera, safari... on opravdu někdo ještě brouzdá v ubohém IE?
          • MS prodal přes 600 mil kopií W7, většina z toho jede na IE. A co jako? Já s IE nemám žádný problém, všechno mi vždycky všude jelo a jede, až na games.cz ...
            • IE je jako ementál. Vůbec mě udivujou lidi, kteří si pod ním spravují internetové bankovnictví. A to ti ani nepřijde divný, že na každý týden potřebuješ nové záplaty?
  • "Tohle prostě pořád vypadá jako nový Burnout, což je jedině dobře. " Je mi jedno, kolik mínusů za dostanu, ale tohle je na pár facek. Nic proti Burnoutu, ale NFS ať zůstane NFS a Burnout Burnoutem, tenhle hybrid se mi prostě nezamlouvá. Do to ještě ten neuvěřitelný trend "socializace"... Copak se u "původních NFS", Hot Pursuit 2, Underground, MW atd. člověk nedokázal vyřádit i bez nich s tím že místo toho byl větší důraz kladen na podle mě důležitějsí aspekty hry?
    • Overwatch
      NFS ať klidně zůstane NFS, mám tu sérii rád, ale MW prostě vypadá jako Burnout. Což je fajn, protože NFS vychází občas i několikrát do roka a Burnout tu už dlouho nebyl.
      • Nemám nic proti jedné ani druhé sérii a taky bych uvítal nový Burnout. Někdo je za to "zkřížení" dvou svých oblíbených her rád, ale mně to prostě nepřijde jako dobrý nápad. Alespoň na první pohled ne.
      • kdybyste nekdy nehodu zažil nebo videl tak byste takovy nedospely blabol nenapsal, každy normalni človek se snazi bouračkam vyhnout a ne si na to ješte hrat
        • vlastik.plaminek
          Přestřelkám, bankovním loupežím a nájemným vraždám se taky snažím vyhýbat, ale stejně si je rád zahraju.
  • Nějak mi příjde, že tam jezdí angličáky a ne pořádné auta. *16*
  • Když někdy čtu tu diskuzi na games, tak si připadám jak v pavilonu opic Všude samé rádoby "chytré" stěry, nadávky, hejty a trolling.
    • Odulin
      Vítej na games.cz. *3*
  • MarekDuris
    Nechtel bych bejt nejakej ultra hejter......ale tohle vas bavi? Demetni fyzika, nerozbitny auta a tristametrovy skoky....sakra takhle vypadalo hrani pred deseti lety.....nic proti Mariovi, tam rad boucham hlavickou do steny z cihel.....ale tohle je vazne ujety.
    • chapete ze sa pyta ci vas to bavi ? ....
    • opravdu kok*tský názor
    • dementny si tu zrejme ty :) NFS nikdy nemalo nejaku skvelu fyziku, lebo to je arkada....auta sa dali rozbit akurat v Pro Street, inokedy tak max. poskriabat lak......tristametrovy skoky boli vzdy, i ked diel od dielu ich je viac a viac.....ale ak jazdis "slusne" po ceste, a nie mimo nej, tak skakat nemusis.....
      takze vazne "brecis" pri zlej hre :)
      • V nejlepším díle celý série se dalo poškodit taky.
        • A ve čtverce se dala taky slušně pomačkat.
        • ktory konkretne myslis? :)
          • Porsche 2000, ty trubko.
    • jindra.veliky
      Přesně. Me je úplně jedno jestli to připomíná víc burnouta nebo NFS. Tak jako tak to vypadá jako naprostý shit!
      • c-z06
        A přesně jako původní MW :) Čili přesně to, co lidé chtějí. Kup si GT5, tady brečíš na špatném hrobě.
  • Zase nejede..... tohle je vážně ostuda tohoto webu. Hlavně že redaktoři umí říkat "vole" za každým svolem, ale dát sem schopný přehrávač nedokážou. Děti ..
  • hratelnost vyzera skvelo, ako klasicke NFS....soundtrack ak bude taky, ako v tomto traileri, tak len palec nahoru odo mna :) zatial to vyzera velmi velmi velmi slusne :) pretoze minule som si chcel nainstalovat stare most wanted....no graficky je uz stare a ani na 1920x1080 sa to nedalo prepnut....takze ja som za vsetkymi 10 a uz teraz viem, ze ma to nesklame :) za svoje peniazky dostanem to, co ocakavam a to je zabava a nahanacky s policajtami slusnych X hodin :) viac mi netreba...skratka typicka odreagovacka, pri ktorej sa clovek vyblazni.....o tom vzdy NFS bolo a snad aj bude :)
    • Vissie rozlisenia neni problem spristupnit cez MW resolution changer, kvalitu textur to ale samozrejme nezlepsi :) Ale neviem si riadne predstavit ako ma ma motivovat to, ze vsetky auta su pristupne hned od zaciatku.
  • Na jednu stranu to nejsou moc Need for Speedy, na druhou stranu je to ale jako Burnouty, ve kterejch jsem stravil nekolik set hodin, takze se tesim urcite, doufam ze MP bude podobnej jako v Paradise a nejak to nezkazi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit