Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem dohrál tak 30 krát dokonce *3* *5*
  • Jack1947
    Nostalgie je dulezita, bez ni by jsme uz zily jen v dnesni dobe a hry nebyli vzdy jen o grafice na to se posledni dobou dost zapomina. ( kor pro ti co vubec puvodni MGS nehrali).
  • A kdo je příliš mlady na to, aby první Metal Gear Solid ve své době hrál, alespoň můžete trochu nakouknout na to, jak hry tehdy vypadaly.

    Tak tato věta mě docela děsí :D Ta hra byla neskutečná bomba ve svý době! - ono se to nezdá, ale člověk asi opravdu stárne a brzo se stane, že děti budou čumět jak blbý, že existovala pevná média :)
    • Já MGS dohrál asi před půl rokem a bavil jsem se úžasně. Grafika na můj obstarožní notebook byla akorát a jednoduchý gamedesign fungoval. Škoda ostatních dílů.
    • ...ten by si mal prvý diel nájsť, dohrať, a po ňom druhý, tretí a všetky prequely a sequely.
      • jen aby si náhodou někdo nemyslel že první díl je ten na Playstation, je to samozřejmě tohle http://www.mobygames.com/game/metal-gear
  • Malleth
    Návrat do Shadow Moses v MGS4 byl super. Ta nostalgie fungovala, ale tohle je retardovanost úplná. Kdo by chtěl tohle hrát?
    • maros.goc
      o co tebe ide? si r3tard ze nechapes ze je to len bonus navyse nieco na spestrenie pre starych fanusikov serie? nikto ta to nenuti hrat
    • Přijde mi to jako neškodná pitomůstka navíc.

      A ty vidíš všem do hlavy? Někdo si to třeba rád vyzkouší...
      • Malleth
        Je to blbůstka, kterou ale dopředu teasovali a udělali na to trailer, jak kdyby šlo o kdoví co. Přitom je to jen levná kravina, kterou dělaj kvůli tomu, aby si mohli napsat "exclusive content" na krabici.
    • Jsi pitomec, příteli. Vždyť je to jen bonus. Nebo máš pocit, že kvůli tomu dojde ke světové válce nebo něčemu podobnýmu?

      To by bylo, aby místní experti nezadržkovali o ho*nech.
      • Malleth
        Vim že je to bonus přijde mi debilní. Tak sem to sem napsal. Mám to napsat někomu na barák?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit