Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak co hochu... vydáš nějakou hru nebo zůstaneš uvězněn v early akces 4ever? *5*
  • Dean Hall? Tomu ještě nikdo nedal přes rypák za ten zfušovanej, nedodělanej a nedokončenej ale 4x zaplacenej early acces DayZ? A je to tu zase, zase Dean Hall se spoustou velkých nápadů a plánů, jak to bude skvělé, monstrózní, propacované, promyšlené, interaktívní, intuitívní a jak to dopadne pokud mu lidé zase budou platit dopředu za něco co s největší pravděpodobností zase nedodělá a půjde vytvářet další projekt? To už všichni známe.
  • Tak co to DayZ Deane? Když jsem před dvěma lety psal, že je to už mrtvá hra, tak jsem se měl podle reakcí ostatních lidí raději zastřelit.
    • no a jak to dopadlo? zastřelil ses?
      • Zkusil jsem to, ale trefil jsem místo hlavy kotník.
  • Škoda, že taková hra musí nutně vypadat jako poskládaná z hraček v mateřské školce při odpolední přestávce po obědě :(. Grafika sice není všechno, ale tohle je přehnaný.
  • Já si myslím, že se ani nemusí snažit. Ať se jdou vycpat s takovou grafikou už. Ne vždy je to o grafice, ale tohle už je hrůza a ještě ten expert z DayZ. Ne díky raději knihu.
    • Paulcz
      Tak expert na nápady to je, koncept DayZ je dobrej.
  • Dean Hall? to je ten co utekl od Dayz,když viděl, že ten early acess je delší než nekonečný seriál Ulice? Ach,tak takovou hru si jistě koupí plno lidí, především ti, co věří slibům politiků a jsou slabší na hlavu *16* *16* *2* *2* *1* *1*
  • MickeyMutant
    "...jde prý o něco, co chce udělat nejméně deset let."

    Ano, už to chce udělat přibližně 10 let a teď na tom plánuje dalších 10 let makat. Na konci to sice bude pořád v early accessu, ale zato k dokonalosti vybroušený asi jako DayZ.
  • 2s.hih: Mod do minecraftu ti ovsem umoznuje stavet rakety a litat na jiny planety ktery muzes nasledne osidlovat ... tzn vlastne daleko vic nez tohle.
  • s.hih
    aneb jak znovu natáhnout hráče na early access hru, která je spíš jak mod do minecraftu a space eng....bude vůbec někdy dodělána do konce? *7*
    • Ne, "dodelana do konce" je pouze mytus, kterej nikdo ani nechce.
      • já bych si dodělaný DAYZ klidně zahrál, mám to koupený, ale ta hra je nějakou podivnou shodou okolností ještě víc zabugovaná, než byla na začátku
        • Je to možné nebo ta hra je ve verzi 0.61 již přes rok?
  • XorxoxTalarius
    Takze to bude takove Space Engineers v Minecraftove grafice?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit