Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RangerCZ
    Můžete mi poradit nějakou dobrou sniper hru ?
    jak vidím toto, myslí že odstřelování může jí to prd*l*. aneb jak auto bouchne po zásahu ocelového, nehořlavého náboje.
    • Inquisitor
      Zahraj si jedničku.
      • Tak pokud vím, v jedničce šel zásahem do nádrže odpálit i tank, takže si asi moc nepomůže.
  • takže střelíte auto do motoru a ono vybuchne?to se mi nezdá realistický
    • Ten jejich xray kill cam nebo jak tomu rikaj neni vubec realistickej ani po zasahu do lidi. Treba pri headshotu dela kulka to samy pri vstupu a vystupu. Leti skrz x kosti a porad rovne jak podle pravitka atd. atd.

      Na to ze tvrdi jak je to detailni simulace...
      • C-BEAM
        nie je to ideálne ale zase nikto zatial nič lepšie nepredviedol, väčšina hier nemá dokonca žiaden model poškodenia. Ale stavať hra sa na tom samozrejme nedá....
        • Je to spis model smrti nez model poskozeni ktery nakonec stejne funguje pouze v xray modu a s modelem vojaka to neudela vubec nic ale je fakt ze na oko pokud clovek nikdy nevidel jak se takova kulka chova pri pruchodu tkani to muze vypada cool.
          • TheGGG
            ty si mi teda husty pistolník. Kolik si viděl střel procházejících tkání?
            • C-BEAM
              naživo som to nevidel ale vidieť prechádzať strelu tvojou tkání by bol určite silný zážitok, po ktorom by lietali už iba zátky od šampáňa.
            • Zkus youtube.
  • Erendiel
    2:32 *15* jak to můžou dát do videa?
  • nebaví mě jak už v traileru vidí člověk stopadesát možností jak zničit nepřítele. where the fuck is the challenge.. jaká je pak asi obtížnost té hry. mě prostě nebaví ničit nácky po desítkách. možná si to zahraju na odreagování ale nic jinýho od toho nečekám.
  • C-BEAM
    tento typ hratelnosti s väčšou variabilitou a sandbox prvkami dnes hrám určite chýba... aj to prostredie je dobré. Lenže zastaralý engine spolu s výtvarnými "umením" autorov, ohavnými animáciami až po mnohé detaily ktoré ničia atmosféru i hratelnosť, sú zárukou, že sa hre tentokrát radšej vyhnem.
    • Tak zrovna animace a grafika jsou to poslední co bych kritizoval. Spíš mi přijde že se někdo znaží křížit AC a COD s původně dobrou hrou.
      • C-BEAM
        no mne napríklad vadí ak sa hra odohráva v prostredí ktoré vyzerá ako nejaký miniatúrny model s plastovými panákmi. A tými detailami ktoré ničia atmosféru a hratelnosť som myslel práve tie veci čo hru približujú arkádovým kvázy military shitter hrám.
  • BoB.2
    Proboha ať se tentokrát v*serou na zombíky.
  • Lukyz
    Mě se to celkem zamlouvá *4* Jen doufám, že půjdou vypnout ty nápovědy a XP ukazatele.
    Jen mi přijde zajímavý, že je ve hře ok vidět jak kulka prolétá skrz lebku, mozek popř. ničí různý orgány, ale místo svastiky tam je na vlajkách a autech palmička v erbu *1* (Resp. palma bez svastiky)

    http://alturl.com/tkx4m
    • Mato1987
      tiež nechápem prečo tá cenzúra...teraz som čítal, že nový wolf bude silne cenzurovaný u skopčákov a ich susedov z východnej ríše :D neštastníci
      • MrSanta
        Wolfenstein je cenzurován, protože německé zákony. Kvůli tomu má také regionální zámek. Vydavatel se tak chrání proti případným žalobám.
        • Mato1987
          jj mne je jasné prečo je wolf tak silne cenzurovaný v nemecku, veď aj tlou multiplayer bol silne cenzurovaný kvoli tým skopčákom poondiatim, ale ja som mal na mysli konkrétne to logo afrika korps u sniper elite 3, kde ukazujú len palmičku ale na hákový kríž nejako pozabudli
  • Mato1987
    vyzerá to skor ako dlc pre sniper elite v2, dúfam, že to bude aspoň tak dlhé ako v2 a že to neprejdem do 3 hodín....
  • iamx
    nevypada to moc zabavne... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit