Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tedy nemohu posoudit Switch ovladač, ale ten od Steamu jsem koupil za 33 euro, plus 5 euro za Steamlink a 10 euro poštovné. Za tu cenu si myslím že je to více než v pohodě. Navíc ovladač samotný je dobrej na ovládání ledasčeho, a ne jen "pár her". Dá se totiž nastavit prakticky na každou hru. To jsou moje vlastní zkušenosti po bezmála půl roce používání, a ne jen nějaké zkušenosti "jedna bába povídala"...
  • Mozna je na case vyhodit ten starej Xbox controller :D
    • Proč ? Xbox ovladač patří k tomu nejlepšímu, obzvlášť poslední verze...
      • Protoze mam Switch a PC a Xbox neplanuju.
        • logika.. :)
      • Jack1947
        Xbone ? hmm ale ta cena!
  • 0011
    Patriku procontroller je nutnost, mám ho druhý den po vydání switche a je to jeden z nejlepších gamepadů co jsem měl kdy v ruce, kvalitou se skoro vyrovná Elite od MS a rozhodně je lepší než základní Sony/MS gamepady až na spodní triggery které nejsou analogové. Joycony sundavám maximálně na multiplayer v MK8D nebo na ARMS, jinak hraju v handheldu nebo v doku s procontrollerem. K testování na steamu jsem se ještě nedostal akorát jsem se nikde včetně steamu nedočetl, jestli podpora je pro kabel nebo jenom pro bezdrát. Zkoušel jsem před časem emulátor gamepadu x360 s bluetooth adaptérem a naprostá hrůza takže za oficiální podporu jsem rád ale tohle by mohli aspoň upřesnit
    • lol,, when you know difference..
    • Asi ho budu muset pořídit. Nejpozději v den vydání Dark Souls Remastered. Přeci jen si radši hodím „pouhým“ gamepadem, než celým Switchem *1*.
  • Jack1947
    Tak je to lepší než ten jejich no ...
    • myslím že se nedá srovnávat Steam Controler a Switch Pro, jelikož každěj je zaměřený na jiný hry. To spíš srovnávej Dualshock a Switch
      • Jack1947
        To asi ne ale Steam controller je jen předraženej polofunkční polotovar gamepadu ( něco podobné ale lepší jak Steam box)
        • na steamu momentálně základní cena 55euro (1400,-) plus poštovný s xcomem za 48eur (1200,-), myslím že se dá koupit i za 30eur 750,-, přijde ti to předražený? na bezdrátoví ovladač?
          • Jack1947
            Tak ho zlevnily trochu ale stejně mohl stát méně, už proto že na nic jiného než Valve hry beztak není a ty "páčky" taky docela slabota.
            • Jack1947
              Já jsem ale nepsal o Switchy doporučuji si ještě zkontrolovat můj text *3*

              Navíc to nejsou mé dojmy ale těch co to zkusily a psali že to na moc her není... (tady) já mám Xbox360 gamepad už asi 2roky nebo kolik a jsem s ním naprosto spokojený.
            • Jack si ani nekupuje hry natož aby si koupil jinej než fejk gamepad. Tenhle nezkusil a switch taky ne.
            • Jsem clovek kteryho zivy prace s lidma a delam to uz leta. Opravdu jsem zazil uz vsechny mozny typy lidi ale tvoje natvrdlost me dokaze vzdycky prekvapit. Nekdy si ani sam nejsem jistej jestli to co pises je trolling a snazis se nas vsechny nachytat na to ze delas ze jsi hloupej a smejes se strasne reakcim co ti tu lidi pisou nebo jestli to myslim opravdu vazne.
        • drasta
          Muzu se zeptat proc si to myslis a jestli jsi ses opravdu jistej ze je predrazenej?
    • Draken69CZ
      Jaký s ním máš zkušenosti? Poděl se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit