Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahral jsem si hru na PC ted o vikendu kdyz byl pristup zdarma a musim rict ze se mi libila grafika a herni model ale hra samotna me asi po hodine jezdeni nak prestala bavit... pekna je to jo ale za ty penize si zajezdim radeji na skutecnem prkne *3*
  • KrejciPetr
    Steep miluju a zděšeně jsem zjistil, že se mi nějak moc uplay zvětšuje. Ubisoft podle mě změnil příjemně formuli. Season Pass usnadní přístup, ale neomezí v ničem u For Honor ani Siege.
  • ucel sportovnich her, zvlast lyzarskych. prijde mi to asi stejne zabavny jako prave urcite nekde vznikajici hra 'ochutnavac vina'
    • tak já určitě vím, že nikdy na aljašku nepojedu a nebudu tam skákat z divokých hor, jezdit po nedočteném sněhu a dělat megacool triky na snowboardu. zaližuju si na bílé, možná pojedu na nějaké pěkné sjezdovky do alp, ale prostě to, co nabízí třeba steep, to se mi nikdy nedostane. tak stejně si zahraju fotbal na plácku, ale na camp nou se nikdy nedostanu a hrát proti manchesteru taky nikdy nebudu.
      • tohle prirovnání pokulháva na všecky čtyri
        • můžeš to rozvést, nabídnout protiargument?
  • Ubisoft? Dekuji, nechci.
    • Ubisoft dela poslední dobou opravdu pekne hry, Steep nevyjimaje. Nejaky trapny "Ubisoft? Dekuji, nechci" opravdu není na miste, leda bys byl naprostej ignorant.
    • Pořád lepší než co předvádí třeba Sega poslední dobou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit