Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tie reklamy, co naskakuju kazde tri kliky, su hrozne odradujuce, za posledny rok som nedocital ani jeden clanok, prave som si to uvedomil. A v Alze si uz nikdy nic nekupim, tak mi lezie na nervy:)
  • Jak je na konci článku psáno, dočká se i bezplatný update a ten bude mnohem větší náloží, vzhledem k tomu, že překopává úplně celou hru, jsem zvědav.
  • On už mod Star Wars má plno zajímavých věciček
  • jamar28
    Za 20 € si těch pár novinek můžou strčit za klobouk... *7*
    • Pro někoho je dvacet euro za hodiny zábavy hodně pro někoho ne... já si tohle DLC za plnou pálku klidně koupím... stejně jako jsem za plnou cenu kupoval všechna DLC do CK2 *1*
    • Pokud to chcete hrát jen pár hodin, možná to nemá smysl. Ale někteří jen po tomto DLC do hry vloží hodin třeba sto, a pak je 20 € pakatel.
      • No já když si propočítám třeba CK2 a cenu DLC (ty mám všechny), koupeno za plnou cenu při uvedení a ve výsledku mě to dělá cca 1-2,- Kč za hodinu hraní... takže pakatel... stejně tak jsem na tom i u Stellaris (tam ještě líp protože hru jsem kupoval až teď o vánocích a tedy se slevama)
      • jamar28
        Nějaké ty stovky hodin už v tom mám.
      • Souhlas, pro někoho je ta hra srdcovka a jediná hra od té značky kterou rádi podpoří:-) odehráno přes 300 hodin.

        Ale spíš si to koupím počkám až se to po vydání optimalizují a zareaguje na to modařská scéna. Je to hodně časově náročná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit