Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sem viděl nějaký ten mini Halo seriál nedávno na netu.. myslim že to byla asi jen jedna série.. snad z toho byl i film dohromady... bylo to tak jako poloporofesionální ale moc hezké.. pokračuje ten seriál ještě?
  • Jen doufam, ze ten serial nebude jen na Xboxu
  • Kdysi dávno to jméno něco znamenalo. Dneska se podepisuje pod každou kravinu.
    • On se "podepsal" pod spoustou kravin i během svých nejplodnějších a nejúspěšnějších let, jen si toho asi málokdo všímal.
    • Si si ho pomylil s nejakym inym meno asi...
    • Blue.Shark
      ...jmenovitě pod kterou kravinu? :))
      • Super 8
        • Nebylo to zase tak špatný. Tam si to podělili s J.J.Abramsem, jen už lidi asi nebaví další "E.T.".
          Jinak se mu nedá upřít jeho celoživotní tvorba jen na základě jednoho méně úspěšného snímku. Pro Halo sérii je tahle možnost asi to nejlepší, co jí mohlo potkat. Taky to mohl být Uwe Boll, to by asi lidi palili Xbox... *9*
    • No jo, kdo kdy slyšel o nějakém Spielbergovi? Nebo o nějakejch zaprděnejch Oscarech?
  • Kdyby raději natočili další sérii k Terra Nova nebo SGU. Halo je fajn hra, ale seriál bude podle mě nuda.
    • Málem bych zapomněl na My name is Earl!
      • znáš raising hope? od stejných tvůrců, navíc se tam earlovci často objevují (epizoda 19 třetí série je vyloženě srdcovka :D ).
        • Neznám, ale díky tobě poznám. Díky za tip :)
  • Pro mě tahle informace jednoznačně nezapadla, naopak mě uchvátila víc než samotný Xbox One a všechny ty NFL TV serepetičky. Halo prostě žeru. Jen aby to nebylo až příliš budgetové. Forward unto dawn už byl na hraně.
    • Ladislav_Loukota
      Forward Unto Dawn bylo boží, ale hlavně proto, že nešlo jen o non-stop akci. Když to udělají podobně a budou 95% stopáže řešit atmosféru a vztahové konflikty uvnitř jednotky, tak to snad bude prima.

      Nicméně, Spielberg produkoval nejen Bratrstvo neohrožených nebo Taken, ale i Falling Skies nebo Terra Novu...
  • výkonný producent môže znamenať len to, že je pod tým podpísaný a reálne s tým nič nemá....imho po tých posledných failoch, čo sám natočil Pišta, by som podpis pod dačím bral skôr ako dačo, čo by malo náročnejšieho diváka odrádzať.......trápnejšie klišé by pri každom inom zvozili všetci pod čiernu zem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit