Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chapu to teda tak, ze neumej navrhnou level tak, aby tichej (a pripadne "kreativni" ) pruchod byl vyrazne efektivnejsi, takze to hracum musej dat na vedomi vyskakujicima bodama ... lol

    Bejvaly casy, kdy v podobnejch hrach znamenal pokus o "rambo" styl instatni smrt - ostatne stejne jako v realu. Ja bych totiz opravdu chtel videt v realu nekoho, komu vrazim do ruky AKcko a on se na 30m netrefi ... (byt by to drzel poprvy v zivote), jak nam to mnozi vyvojari neustale dokola predkladaji ... A taky bych chtel videt, jak me straznej co na me pred 10s rval prestane za dalsich 10s hledat, protoze sem se mu schoval za roh ...
  • A kolik bodů dostanu, když to budu hrát jako "správný" Sam Fisher? Minimální používání gadgetů, žádný výstřel, zhasínání světel EMP vysílačem, házení předmětů k odlákání strážných, časování pohybu, přebíhání mezi stíny a hlavně průchod misí tak, aby o mě nikdo nevědel... To se taky někdy dozvíme, nebo tiché zabití rovná se automaticky správné zabití?...*9* Já vím s teroristy se nevyjednává, bla, bla... ale nějaké video cílené taky na fanoušky série by neuškodilo...

    BTW Nedávno jsem dohrál SC:DA a když pominu příšernou zabugovanost, která mimo jiné vedla například k tomu, že mě SWAT team na konci nazatknul ale zastřelil a "mission failed" *1*, tak 0 nábojů do pistole i SC-20K na nejvyšší obtížnost bylo sympatické...
  • Zaklínač 155 příspěvků, Ubysoft blbovina 12 ... he he he *4*

    Já si asi zahraju znova 1.2. a 3. díl
  • Sto způsobu, nula procent zábavy. COMING SOON
  • Už by někdo mohl dát pryč tu reklamu na "Capture the flag - Evropa 2"
    • Kdyby alespon byla originalni ale ten napad je ukradeny ze starsi americke reklamy.
  • Já si myslim, že už to nemá ani cenu hrát...o hře víme v podstatě všechno...nic nás nepřekvapí.. *1*
  • Lukyz
    Tak co mě na tom vytáčí už jen z traileru je ten "scoring" nebo jak to nazvat - 3x silent kill 525pts, 1x silent fart 345pts + uprostřed obrazovky "BLIK" execute ready - proboha proč? *13*
    • Cilova skupina tehle hry oceni, ze okamzite vidi, jak efektivni jsou zabijaci :)
    • God-of-War
      Pac v dnesni dobe, to je holt hrozne uber cool a pak si pripadas jako nejvetsi kosic, kdyz Ti to tam vyskakuje. Urcite Ti to pomaha k tomu, aby si furt zlepsoval sve vykony *1* *1*
      • Jack1947
        Inovace, uz to bylo preci ( MAFIA2: Jimmyho vendetta a ten druhej) prave aby to bylo zajimavejsi a bylo to neco jako Challenge a soutez. Leaderboards online by tam mohli soupnout rovnou taky.( pomerovani sil s ostatnimi myslim neni nic lepsiho, nez vedet jakej je kdo machr.) *3*
    • Keyz
      Aby jsi měl pocit jak jsi drsnej. *3*
      Není to vůbec produktivní, pak to nutí hráče hrát tak, aby mě co nejvíce bodů. Kdyby to tam nebylo hraješ si jak chceš neřešíš proč jsi na tom bodově hůře.
    • protože trend console noobs

      nápovědy, XP .... CINK CINK CINK ... level up ! +x pts + upgrady

      snad z toho půjde co nejvíc vypnout
      • Miserius
        Kterej z internetových expertů přišel na to že na konzolích hraje víc noobu nebo dětí? *1* Banda hrdinu s klavesnicema ze svojich zatemněných pokojů rozhazuje slova noob,děti,amateri,lamy jako na běžícím pásu *2* Zajímalo by mě jestli to jeste nekdo bere vážně
        • Vy dva si můžete podat ruce. A vypadnout spolu někam hodne daleko.
          • Ale budou potřebovat doktora, tak budeš moct do tria. Nebo se jen po nemocnicích oháníš mopem?
  • no blíží se to tak uvidime

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit