Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Doufám teda že ani jedno
  • Izmæl
    Mně upřímně je jedno, jestli to bude nebo nebude mít MP, protože už jen z toho singleplayerovýho vizuálu (rozuměj prostředí - lítání ve vzduchu po trolejích či co, a vůbec to, že se to odehrává v nebi je úplně úžasný) jsem totálně odzbrojenej. No schválně, zkoukněte tohle video http://www.youtube.com/watch?v=UyhVT8QCuuE a řekněte, že to nevypadá úžasně.
    • Jasně že vypadá *3*
      • mam z toho akorad zavrate :-D ale je to pekny jeste bych chte to ve 3d
  • Do háje s multiplayerem ..
    • Do háje s "do háje s multiplayerem" *7*
      • Jazz
        Souhlas *1*
        On boreček je celej pomatenej, radši ho neřeš.
  • skaven123: Dole uz nejde reagovat... A neni to mozna tim, ze na Bioshock 2 delal prave jiny tym, nez jednicku? (Neco takoveho jsem cetl, jestli si dobre pamatuju).
    • ok, ok,som si to checkol beriem spat :)
    • Jenže to on právě neví. Škoda vůbec něco říkat.
      • Tak aspon sme se dopatrali k dulezitymu faktu :)
        • Spíš škoda diskuze s lidma, kteří vlastně neví, o čem mluví *5* Nevědomost... neomlouvá? *1*
          • tak na to zareagujem pan dokonaly
            ked to vyslo pod 2K tak maju tam nejakych testerov, ked zistili ze 2jka je horsia, ako jednotka tak si nasssrali do vlastneho mena, ked to vydali
            • Aha, takže ze všechno může Digital Extremes, který celýho BioShocka 2 podělali tím, že se věnovali jen multiplayeru? Končím s debatou, nemá smysl...
            • to ze som dal nazor ze ked 2x sa robi to iste, a vysledok by mal byt ten isty, som napisal az 2/3 diskusie, teda odvtedy rad uznam, ze som sa mylil, ale to ze singleplayerovej hre odobera multak financie a kvalitu, toto si nevyvratil.. ani ma nepresvedcis o opaku

              edit: nemozem v kazdom prispevku pisat celu historiu diskusie, nic som neopustil :)
            • Jak jsem psal, jedna věc je se splést, druhá věc je zarytě přesvědčovat, že vím, o čem mluvím. Multiplayer BioShocku 2 dělalo externí studio Digital Extremes, takže neměl žádný vliv na výslednou podobu singlu, takže vlastně všechny tvoje příspěvky tady jsou úplně zbytečný. Si to po sobě znovu všechno přečti.
          • Ale tak kazdy se muze splest... Me spis nekdy vadi diskuse s lidma, kteri vedi uplne vsechno. (Ale to jsou jiny pripady :)
            • Tak skaven123 nema rad multak, ja uz bych tohle tema opustil, to spis ted mi to prijde zbytecne rozvadet.
            • On primárně vycházel z toho, že mulťák je zlo a že může za špatnej singl. Když se dozvěděl, že BioShock 2 dělalo jiný studio, tak tuhle svou teorie záhadně opustil. O tenhle "zkrat" mi šlo...
            • Teo: Asi uhel pohledu. Podle me skaven123 vychazel ze spatneho faktu a udelal si proto spatny zaver. No a diskusi jsme se k tomu faktu dobrali a k tomu prave ty diskuse jsou, podle me :) Kdyby kazdy vedel vsechno, tak by to byla nuda :)
            • Jasný, ale tak tady šlo o to primárně nakydat špínu na multilpayer a obvinit ho z (ne)kvality BioShocku 2, takže od začátku nebylo moc o čem diskutovat *7*
  • Není, co řešit: pokud u Infinite bude multiplayer, pak jako sekundární věc, singl bude primární, případně bude mulťák tak vyladěnej jako u Portalu 2 a pak není, co řešit, dvojnásob *5*
  • MP by mohl být zajímavý a je to další způsob, jak na hře jednak více vydělat a déle ji udržet při životě. Já jsem už dlouho nehrál žádný MP, naposled FEAR, který byl skvělý, pak tam začali chodit malý uplakaný děcka a rozmohl se tam nešvar s používáním různých podvodů (neviditelnost, průchody zdí, viditelnost skrze zdi). To mně natolik odradilo od hraní že jsem už více jak 4 roky nehrál žádný MP. Na BIOSHOCK se těším kvůli SP, Ken Levin vždy dostál svých slov a vždy nabídl skvělý příběh o kterém se jiným AAA hrám může jen zdát. Jen tak k zamyšlení, poslední dobou jsou na trhu jen hry, které v první řadě staví na MP a jsou si natolik podobné. SP složka hry je absolutní odpad a je to pořád dokola recyklovaný první titul u nějž se trochu mění jen grafický kabát aby to vypadalo více a více COOL...
  • Nevím proč furt brečíte že tam bude MP -hrát ho nemusíte když nechcete .Nepochopím.Já sem vždycky rad když dohraju dobrou hru a můžu ještě hrat multák ;)
    • mas pocit ze vyroba multaku je zadarmo? ergo sa nepouziju fin. prostriedky, ktore by hypoteticky boli pouzite na vylepsenie singlu?
      • Tak asi z tabulek vidi, ze hry s multakem se prodavaji o neco lepe, tak se jim to vyplati, kdyz na tom utrzi vic penizku, ktery zase vyuziji pri tvorbe dalsich her.
        • apriori nemam nic proti multaku, len ho nehram. Skoda ze pri takych produktoch, ako hry, ktore su v podstate skladackami nema zakaznik moznost si vybrat za ktore casti produktu chce zaplatit
          • No, kdyby se prodavala hra ciste single za polovic, nebo o neco malo pres polovic a s multakem za plnou, to by nebyl spatnej napad. To chce nekde navrhnout ;) Taky multaky nehraju, i kdyz chapu, ze pro spoustu lidi jsou prave multaky skvelym vyzitim u hry, kteryzto single uz davno dohrali (vetsinou podle me lide, kteri tech her kupuji spis mene a chteji se tak vydovadet u te konkretni hry).
  • Ne, piráti z PC!!! *8*
    • Utři si hnědku v trenkách a vyfič !
    • nie, pirati zo Somalska! *1*
  • Grifus
    Ano uz i sem nacpete multiplayer. Kdy uz skonci tato doba, ve ktere prevlada nazor ze kazda hra musi obsahovat multiplayer, jinak to bude automaticky propadak?
    • Přestaň už pičovat s tím multiplayerem, není to poprvé. Už jsi otravnej, vocásku. Kupovat si to nemusíš, držet pysk bys ale měl.
    • Shaker
      jako kdyby to nejak vadilo, kdyz je SP ty hry udelanej dobre, tak nechapu, proc by tam nemohli dat coop multiplayer, lidi, kterym to nevoni to hrat nemusi, protoze jim bude stacit dobrej pozitek ze singlu...
      • podla mna Coop je presne material pre DLC, vyvojari sa mozu sustredit v prvom rade na single, hru to nezkurrrvi, kto chce, si to potom kupi *3*
    • to uz nikdy nebude. SP vymre, bohuzel.
      • SP te jeste prezije, neboj ;)
    • už Bioshock 2 měl MP
      • a bol horsi ako Bioshock 1 :)
        • Ovšem ne kvůli multiplayeru *7*
          • skaven123: No vidět, že jsi mimo, protože na dvojce pracovalo úplně jiný studio než na jedničce.
            • beriem spat, takze uz viem preco 2jka bola blbsia
          • hruza: A zrovna tak ne. Fakt nechápu, co tu řešíte.
          • podla mna ano, kvoli tomu ze minali cas na vytvorenie multiplayeru, kt. mohli venovat singlu *5*
            • no, ked 1 tym 2x robi tu istu hru, mala by vyjst podstate rovnako kvalitna
              Single 2jky bol kratsi a nevyladenejsi, v horsej kvalite ako bol v 1dnotke
            • A proto raději držím hubu a na mulťák jen tak z bůhdarma nenadávám.
            • zrovna tak moh nekdo externe za ty usetreny prachy na MP doladovat kvalitu SP
            • Teo, to znamena ze varime z vody obaja, ked to nevies tiez :)
            • Bioshock 2 jsem teda nehral, jen jednicku, ale co na nem bylo slabsi? Nebyl to hlavne pribeh? Dej hry? Jestli ano, tak na to preci nemuze mit dalsi prace na multiplayeru vliv, to vse je dano uz od zacatku vyvoje hry.
            • Vaříš z vody. Multiplayer mohl klidně dělat někdo extarně, jak tomu nezřídka bývá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit