Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Murlock

    Jack je absolutní kandidát na character roku. Takhle upřímnou postavu jsem ve hře neviděl už hodně dlouho.

  • Morraw

    Dnes dohráno.

    První záběry ze hry mě celkem odradily, oproti skvělému FFXV. Dal jsem tomu ale šanci.

    První 1-2h dost meh. Hra působila fakt dost škaredě, cutsceny se někdy trhají, celkove je hra hodně tmavá a barvy vyblité. PC port prostě hnus

    Hra se pak rozjela a do konce už mě nepustila. Třídy a jejich odemykání jsou fajn, souboje, komba atd. skvělé, hodně lootu. Podobně jako v Nioh je ve hře jedna velká mapa a na ni se plní hlavní a vedlejší mise. Některé lokace byly zajímavé (většinou ty otevřené), ale většina je hnusná a zapomenutelná

    Příběh je prostě takový jaký je :D ale Jack mi přirostl nakonec k srdci. Každopádně jsem dostal chuť hned zahrát první FF.

    Po dohrání se otevře nová Chaos obtížnost s novými odměnami, jinak proste opakujete stejné mise na odemknout mapě. Já si teď akorát odemknu a výtržníků všechny Joby a budu pilovat nějaký build.

    Za mě doporučuju v nějaké větší slevě.

    A velké mínus za Epic Store exlusive 😠

  • LessPh

    A co treba Mass Effect Legendary Edition a Desperados 3 za 10 EUR na Humble Choice... to mi taky prijde zajimave a tady ani zminka...

    • Vojtzech

      Uživatelům, co už měli v minulosti někdy předplaceno, rozesílali slevu, takže to vyšlo na krásných 8 EUR.

  • Omlouvám se za off topic, ale Europa Universalis IV se všemi DLC kromě posledního je aktuálně k mání na Humble Bundlu za 18  Euro (sleva cca 95 % ). Přijde mi to tak zajímavé, že to píši i do nesouvisející diskuse. 😇

    • Derp_1337

      Díky za info.

      A teď už jen zbývá, aby tam dali Crusader Kings 2 se všemi DLC 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit