Přejít na výpis diskuzí

Strategie Terra Invicta od modderů XCOMu se dočkala prvního traileru

14.10.2019 20:50
Šárka Tmějová 10 příspěvků

Tvůrci modů Long War pro XCOM už před čtyřmi lety slibovali svou vlastní vesmírnou grand strategii, kterou chtějí financovat skrz Kickstarter. Vývoj se jim sice trochu protáhl a kickstarterová kampaň zatím taky nikde, zato se mohou pochlubit prvním plnohodnotným trailerem. A stejně jako v XCOMu budete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MeliUSA
    tak ta grafika je trochu zastaralá né ? :_)  ten vesmírný souboj vypadal spíš legračně , mám rád strategie,ale nevím zda bych do tohoto materialu investoval víc jak 9 eur ne.
  • drasta

Wow to vypada fakt dobre!

• Blue.Shark

Zatím je o teda pochopitelně poměrně ošklivé, ale zaujal mě zoom a stavba základen.

• Spades

Stavby základen se bojím, vypadá to dost advanced a nevím, jestli tak malé a nové studio tohle dá.

• Vzhledem k tomu, že udělali Long War aniž by hra byla otevřená modifikacím, tak je to hodně schopný tým.

• Nechci se mýlit. Ale Xcom byl naopak modifikacím otevřený už od počátku. Fireaxis deklarovali, že budou podporovat mody.

• možná 2, ale jednička rozhodně ne.

• Aha, tak to asi jo.  Každopádně pokud to bude alespoň tak dobré jako staré UFO, rád si to zahraju.

• Blue.Shark

Osobně nemám pochyby o tom že to zvládnou. Otazník visí nad tím, jak přehledně to zvládnou zpracovat. Z toho, co jsem viděl, mi to přijde extra zajímavé, ale na první pohled chaotické. Ale vzhledem k současné fázi vývoje můžeme předpokládat, že se spousta těchhle věcí upraví nebo úplně změní.

• Spades

Pokud to chápu správně, tak se nebude jednat o taktick´ý pozemní combat jako v případě XCOM, ale pouze "defcon" like boje na planetách a realtime space combat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit