Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Nemá absolutně chybu! Vynikající po všech stránkách. Sbíral jsem čelist z podlahy. Doporučuji navštívit krásně udělaný web a povšimněte si parádního vydání tohoto filmečku na DVD v úžasně udělaném obalu. Doprovodné materiály jako web, fotografie, DVD... vše na naprosto profi úrovni! Jsem nadšen. *5*
  • To oni udělali Escape from city 17 ????
  • cheesy as michael bay imho :)
    zas ten oranzovo modry kontrast vsade, prehnane lens flares a efekty z video copilotu, ekvilibristicke bitky a kopacky z otocky a la Van Damme... absolutne to netrafilo tu pochmurnu half-life 2 atmosferu.
    ako, je vidno ze s tym mali vela roboty, ale aj tak sa mi to vobec nepaci. strasne z toho krici taky ten afektovany hollywood. menej je niekedy ovela ovela viac.

    cize premna je to po obsahovej stranke dost tuctova nuda, po formalnej preplacany gyc, a tematicky je to nahony daleko od Half-Life 2. pardon ale tot moj nazor. nez konstruktivnu pripomienku ocakavam skor palceky dole
    • Máš pravdu, ten meč namísto obušku to celý zabil.
      • smejki
        jo! ta katana to zabila hrozně moc *1*
  • Pekne udelany, ale ty akcni sceny jsou tezce Bckovy. Nemeli by sanci prezit prvni kontakt s kombine, natoz neco trefit :)
  • Technicka stranka skvela ale inak to je absolutne nepochopenie toho co HL predstavuje. ale absolutne..
  • pěkný zadek má ta slečna...
  • Jako amaterksý počin velice dobré. Škoda, že chyběl pořádný scénář, takhle to vypadá spíše jako „technologické demo“. Nejspíše to ale takhle i tvůrci mysleli.

    Člověk, který vymyslel běhající zombíky by měl dostat po tlamě, taková blbost :-)
    • Hmm, mám takový pocit, že to byl Danny Boyle se svým filmem 28 dní poté. Když si vzpomenu na nesmrtelnou klasicku Noc oživlých mrtvol, první zombie film, nevím, jestli mám brečet, nebo se smát...
      • Ja sem prvni behaci zombiky videl v nezapomenutelne klasice Vesmirni kanibalove (Bad taste) od P. Jacksona. Proc by zombik nemohl behat?
        • To vychází z podstaty viru Solanum a z úprav které provádí v lidském těle. Je o tom dobrá kniha Zombie - Příručka jak přežít od Max Brookse, v obchodech s knihama hledat v zábavné beletrii :-)
          • U nás ji mají v sekci horrorů naivky *1* "Mám ji zarámovanou na zdi hned vedle požární sekery" *1*
  • Koukám, že i CoD se dostalo do podvědomí amatérskejch filmařů, nicméně to taky nevypadá zle a jsou toho dva díly. Modern Warfare: Frozen Crossing: http://www.youtube.com/watch?v=a08ViuvORRM
    • Mají to pěkný, ale nelíbí se mi, že islámskej terorista mluví na svý kamarády rusky
      • Není to spíše nějaký "kavkazec"?
        • Nechcu teď kecat, ale ty šatky co používají s tím červeným vzorem nejsou kavkazký. Vím že modrý maji v palestině nebo israeli a ten červenej taky někde. Našel bych to na netu, ale nevím jak se těm šátkům přesně říká
          • Babicka mela satek jak modrej, tak cervenej, a v palestine nebo israeli nikdy nebyla : D
    • Tvůrci onoho COD + jejich dalších projektů (viz jejich youtube channel) jsou na úplně jiné úrovni. Mají akční scény a choreografii zmáknuté na jedničku a taky se u toho člověk dost zasměje. Hodně talentovaná parta.
  • Pro mě je to jen taková výstavka dost slušných efektů a důkaz, že trpělivost vykompenzuje nedostatek kapitálu. Nicméně mě to nebavilo a ten "děj" je spíše kolekcí separovaných scének pro hudební klip, než filmeček. Je to hodně křečovité. Ale rozhodně poklona autorům, protože tohle muselo zabrat hodně času a hodně úsilí.
  • Kamera super, efekty super, herci horsi a jak je to s half life podobnosti nedokazu posoudit. Pro me hodne dobrej amaterskej filmek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit