Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    guilty pleasure policajt ze skolky.. presny :D!
  • .....to je ještě debilnější hovadina, než to první video, nad kterym tu někteří zdejší diskutující onanovaly jak nad svatym grálem reklamy. Fakt, stačí příjít s originální debilitou, dotáhnout jí do konce a lidi ti zatleskaj. To co tu místní 15 letý berou jako "osvěžují, originál ", tim nám vymejvali hlavy celý 80 a 90. léta
    • A oni udelali parodii toho cim vam vymyvali mozky cely 80. a 90. leta (teda pokud jsi zil v te dobe v USA tady samozrejme v 80. a 90. letech nic moc takovyho nebylo) a postavili na tom marketing svy hry!
      • Však jo, na něčem se stavět musí....ale prostě je to pro mě subjektivně degenská sračka, že jí neni rovno a fakt se osobně divim, co všechno může na kick starterech dostat zelenou. Chápu, že se to někomu líbí, chápu, že se na to někteří těší, ale prostě nedokážu pochopit, jak může tenhle typ reklamy oslovit tolik lidí
  • Kdo tohle bude hrát? Hra vypadá jako nepovedej klon z éry starých FPS. Podpora myši ve hře snad bude ( neověřoval jsem), podporován bude i síťový protokol IPX a samozřejmě i možnost výběru IRQ pro zvukovou kartu *1*
    Tohle je krok zpátky, za 15 vteřin mě nebavilo ani na to koukat. Na hraní tohole "díla" bych nepomyslel ani ve snu. Nejde o pixely všude, ale nějak mi uniká zábavnost. Autory hry asi nedávno rozmrazili jinak nechápu
  • Jack1947
    Aby ne? no nevím mne se to nepozdává ale je pravda že soudím dle jednoho videa, nápad dobrej tak uvdíme co bude dál... jo ještě zkusit možná i to demo no. *7*
  • sevastopol
    Ty videa vypadají jako obsah mozků některých zdejších uživatelů games.cz.
  • To už je snad třetí článek o této hře ve velmi krátké době. Čím si to zasloužila? Podle mě to nevypadá zrovna lákavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit