Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multi? .. hmm tak nic *16*
  • Když tak na to koukám, tak RO2 je ideální na mod z 1. sv války a nemuseli se s tím piplat od nuly a dělat nové CoD.

    Už teď má většina lidí opakovačky (pokud nehrajete USA) které pamatují i zákopy. Stačí jen odebrat automaty a nahradit je dobovými v menším množství. Bajonety to zvládne, meče taky, dělestřelectvo taktéž, pár zákopových map tam je též.
    • Je škoda že na RO2 vzniká tak málo modů (vlastně žádný).
    • Magister_Peditum
      Taky si říkám, proč to už někdo nevytvořil. RO2 je na tohle ideální.
    • Krescz
      hurá do toho...až to budeš mít tak dej vědět *3*
  • Vypadá to jako dobová hra.
  • Vypadá lépe než před rokem, wow, to sem nečekal když na tom pořád pracujou. Skoro jako na Nově, kde ukazovali že voda na mrazu zamrzne. Díky Aleši.
    • Jsi id*ot.
  • teda... prislo mi to takove counterovske... nebo CoDovske... proste takove... zbesile... pusku natahuje pomalu rychleji nez macka spoust... a granat z vyskoku tomu nasadil korunu... tak nejak by to chtelo neco ... dustojnejsiho k prvni svetove valce *9* ... nehlede na "prelidnene" zakopy v sestnacti lidech... *7*
    • Jack1947
      Hlavne ze nemcum je v jedne mape obcas nadrzovano vic, nebo to bylo naopak tuposti druheho tymu ktery nedokazal vcas zareagovat nevim... ale prohry/vyhry pomer tam byl zajimavy. Levely naopak byli velice dulezite pro odemykani vybavy, takze jednoduse shrnuto zakempeny kulometcik v nepratelskem zakopu si daval ostatni hrace vklidku a ti proste jen mohli poumirat nez dosli tickety... nebo na co se hralo uz nevzpominam. Pri tech lagach to proste neslo takze se clovek dost naumiral napad nebyl spatny ale realizace by chtelo lepsi. To uz vic realnejsi byl mod BF2/HL Battlegrounds )nebo jakse jmenovalo) sice jen s musketami ale melo to smrnc.
  • Pár aktuálních screenshotů, nastavení ultra bez V-syncu:
    http://steamcommunity.com/id/Ragatorm/screenshots/?appid=242860
  • Tak to je velká škoda kdyby to byl singl hned bych to bral.
    • Obávám se, že takhle to nemilosrdně zapadne do propadliště dějin.
    • Ja osobne si moc ani nedovedu predstavit, jak by prevedli 1.sv.valku do FPS singlu, pokud by z toho nechteli udelat pozemni moorhuhn.
      • proc ne, mel bys milion zivotu a herni doba by byla 4 roky *5*
      • Jack1947
        Byl sice NecroVisioN jenze tam se to o tu valku jen otrelo, skutecna hra ve ktere by clovek mohl probehnout zakopy... ta bohuzel neni asi to tema je nezajimave ale klidne bych si zahral. Kdyz je 2svetova a jine valky (sever proti jihu) proc neni 1svetova kdyby mela nejakou tu kampan bylo by to urcite zabavne. *7*
        • shefield2
          O 1. Světovou se otřela i hra Darkest of Days, která byla mimochodem jako plná hra ke SCORE. A tam se ukázalo, že by to i mohlo fungovat, kdyby to mělo lepší technický základ. *4*
          • Jack1947
            Chtel jsem to napsat ale nebyl jsem si jisty zdali tam byla, nebyla to spatna hra no opet to byl nevyuziti potencial a hra tak zbytecne trochu zapadlav herni historii.
  • Mart9
    Multiplayerovka? Tak tu ať si strčí do .... A já se tak těšil na hru z týhle doby. *9*
    • oktavius66
      Tak to jsme asi dva co doufali v Singleplayer *9* ...
  • Na Smartphone OK.
  • Jack1947
    Tak doufam ze od bety poresily tu optimilizaci , mozna taky mohli trochu vylepsit hru celkove nevim no strilecek je spousta a tahle krom toho ze byla z 1svetove jinak nevybocovala. Team deathmatch a Freeto play jsou fajn mody ale mohlo by tam byt toho trochu vice celkove ten pocit ze je clovek v zakopu a jde mu o kejhak byl takovy chaby. Nerikam ze spatne... a na to ze to bylo tak "narocne" grafika taky nebyla buhvico - jinak drzim palce.
    • Pořešili. Optimalizace je mnohem lepší, dřív to s i7 a GTX765 běhalo rozumně sotva na medium.

      Herní módy jsou dva - Rifle DM, hodně se hodí na naučení zacházení s puškou a její levlování, potom Frontlines, víceméně totéž, jako Territory v RO2 - akorát jen se šestnácti hráči na mapě, což mi mimo technické stránky na hře vadí nejvíc.

      Hru jsem koupil o Vánocích za 8e, což mi k momentálnímu stavu připadá tak přiměřená cena. Pokud přidají další volitelné strany (myslím, že v plánu je snad UK a Turci) a navýší maximum hráčů (což myslím v plánu není), hodně vylepší stíny, animaci a modely postav (což by se mělo stát v dohledné době) bude to slušná hra.

      Jinak další mp střílečka z WW1 je zatím nedokončená The Somme. http://www.moddb.com/games/the-somme/images/the-somme-in-game-media-2#imagebox
      Vizuálně určitě daleko před Verdunem, ale poslední update je 5 měsíců starý, uvidíme, jestli to vůbec kdy vyjde.
      • Jack1947
        Diky za info, snad se jim to podari...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit