Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach, ten trailer je dost priserny:( stale tie iste zabery dokola, mohli to o polovicu skratit, aspon by to nebolo take nudne. a som jediny, alebo tie zabery boli velice velice neplynule?
    • Ukaž mi odkaz na nějaký tvůj produkt.
  • Mám pocit, že je hra Emergency 4 a časem ji nahradí snad tato: http://www.youtube.com/watch?v=YLZLoFaCjJM ... jinak tedy realistickou grafiku bych takto neviděl, spíše to spadá do dob prvních generálů ze světa C&C a to je už nějaká ta doba.
  • jediny ekolog ktery to mel v hlave v poradku byl Kynes...
    • Black_Hand
      a kterej z nich? :))
  • som jediny, ktory si mysli ze to je engine z CandC Generals (stromy, vody, kopce aj jednotky vypadaju odtial). nie ze by som nieco vycital -napad parada, len poukazujem
    • To byla první hra, na kterou jsem si vzpoměl, když jsem to video pustil *4*
  • Což je veliká škoda.
  • Opravdu to vypadá na první pohled dost hezky; to, že jsou autíčka poněkud hranatá, vůbec nevadí, ostatně je hra patrně ve velmi raném stadiu. Zvědav jsem však hlavně na to, jestli se dostane na veřejnost a jak v takovém případě dokáže zaujmout a "nepustit od počítače".

    A "risiko" se "s"? Některé z nás potěší.
    • v jakem rannim stadiu? vzdyt je v soutezi blbecku.
  • dete do haje gramaticti nackove, me je nejakej pravopis uprdele
    • gramonaci-čizi - tak prosimtě hlavně nikomu nepiš, protože vzorů idi*tů je tu už dost. Momentálně se hledá gramoliker ...kapišto *1*
    • Což je věčná škoda.
      • ja jsem nacek a nejakej asdf je mi uprdele...
  • Jen škoda, že česká hra má americký humry a americký hasický auta. Ale chápu, že zase nemůžou dát naše tatry do kanadských lesů nebo co to tam je *3* A hlavně musí se to líbit američanům že?
    • ake tatry ? snad naše tatry ?
      • Tak to se povedlo :D
      • Víš, v Český republice se vyrábějí nákladní auta značky Tatra, ale vidim, že ty si to ještě nepostřech.
        • mozte si vravet co chcete ale tatra je ceskoslovenska firma
          • a Tatry jsou ceskoslovenske hory ? :D
            • bol západoslovanský štát existujúci medzi rokmi 833 a začiatkom 10. stor.
            • ked to mam tak brat tak zakladatel bol nemec ci rakusak firma vznikla v nemeckom meste atd.
            • Bejvávalo *1* Roku 833 vyhnal Mojmír Pribinu z Nitry a spojil Moravské a Nitranské knížectví a vznikla Velká morava, která nikdy nebyla státem *3*
        • aspon nejake tatry mate )) ale ano typek dobre zadrel )) ze jaky patriot )))
        • tak tohle je mazec *1* *1* *1* *1* , prej naše tatry *1* *1* *1*
  • V pohybu to vypadá moc hezky a rád bych si to i zahrál. Hodně štěstí!
  • Mno tak at se chlapcům daří. Ovšem zde na TG to je nějaké riSikové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit