Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    tvorba kvanitativního výzkumu se brala už na SŠ, nedělej prosímtě chytrýho.
  • Ty nemáš asi nejmenší tušení, jak se dělá takový kvantitativní výzkum, co?
  • "Vědci" z FSS . . . dále jsem nečetl.
  • TheGGG
    Ej tak som to vyplnil a myslím že se teď budou pořádat na hráče pogromy.
  • :D
  • Za tohle berou prachy rádoby vědci co dělají jako výzkum kdyby si dali námahu třeba na pár dní lognout wowko ,diablo, a další a nebo se podívat na weby kde sou české guildy nebo klany ... aha ale to by neměli co prokázat že něco řeší a za to by nebyli prachy s všelijakých fondů stejný jako hodně firem u nás který schválně píšou inzeráty i když mají plné stavy jenom aby byli prachy za vytváření pracovních míst
  • nightborne
    Taktez mi v moznostech u te slecny chybelo "po peti jointech" u asi tak poloviny vyrazu.
  • Střel se do hlavy plz
  • Taky sem narazil na otazky ,na, ktere se nedalo rozumne odpovedet, volil jsem tedy nejmensi zlo a zalhal to co bylo nejbliz. Nejhorsi byla, ale zaverecna cast s tou nepohlednou slecnou. Na ulici bych se za ni podruhy neotocil a tady sem ji musel zkouknout 40x. Navic jsem asi nakej narusenej nebot sem v 90% povazoval jeji vyraz za znudenej v 9% jsem nenasel definici vyrazu v nabidce a v 1% jsem si byl skoro jistej, ze je nasrana. Snad nekdo vyda hru zalozenou na poznavani emoci z xichtu a ja budu moci potrenovat.
  • InvisiblE182
    Taky mě to naštvalo, ale řekl jsem si, že tím se nic nevyřeší.
  • to je preci blbost taky zalezi na typu osobnosti nekdo je Introvert a nekdo extrovert a potom kazdej clovek je trosku jinej osobne o pocitech taky nerad mluvim za to je ale dokazu dat dostatecne najevo :)
  • uz vidim tech 150 masovich vrahu v nasi guilde :D
  • To je ale parta vědců at ukážou co mají za sebou ...celkově dotazník a rada pro pány a dámy vědce nejlépe to poznáte když budete hrát bude to pro vás test v terénu vědátoři *16*
  • Výzkum běží už rok, toto je 3. vlna. V první bylo přes 6800 respondentů a v druhé 4800. Globálně je to co do počtu docela úspěšné. Nebyl bych tak skeptický :). I psychologie, věda, granty a výzkumy jsou součásti lidstva. Uvidíme, co z toho vyskočí.
  • Cocra
    Nevim, co je na mem nazoru naivniho. Vpodstate se shodneme na tom, ze v tom clovek zadnou vypovidajici hodnotu hledat nemuze, abys me spravne chapal. Akorat ty se na to divas z jine stranky a hodnotis konkretni vec, ale ja ten dotaznik ani nevidel, jelikoz nazor na takove veci mam od jiste doby jasny a tak to beru v globalu, nic jineho.
  • ty jsi dobře naivní. Ten výzkum má prokázat/vyvrátit škodlivost mmo her na psychiku mladých lidí.Je ovšem koncipovaný tak, že respondenta v podstatě vede, aby se přiznal, že je dissociální osobnost, takže pro mě má nulovou výpovědní hodnotu. Fakt nevím proč se na takový kraviny vypisujou granty. Navíc co je komu do toho, jestli to má nebo nemá škodlivé účinky? To může zajímat jenom pacienty z Fakulty sociálně-komunistického inženýrství.
  • Cocra
    Aby to melo alespon nejaky zajimavejsi smysl, musel by ten dotaznik byt povinny ve vsech online hrach pred hranim, tak aby jej vyplnil kazdy, kdo si onlinovku koupi. Reprezentativni vzorek je sice uzitecna vec, ale v tomhle pripade nikdy neobsahne vsechno a urcite se s nim vsichni neztotozni. Tohle by melo smysl mozna tak pro marketing, pro jine ucely mi nejaka snaha o skatulkovani hracu opravdu nedava smysl. Kazdy jsme jiny, nekdy ani netusime, ceho jsme sami schopni, snazime se to nejak zkonkretizovat a zesrozumitelnit, ale to proste nejde, na to jsme moc sloziti. Smysl a vaha tohoto vyzkumu bude u kazdeho lehce zpochybnitelna , tudiz bych to uzavrel takhle- v ramci studia, za ucelem semestralni ci BC prace atd. ano, ale ze by v tom clovek mohl hledat neco hlubsiho, ci to snad brat jako dogma, to urcite ne.
  • tak jsem ten test zkoušel vyplnit. I když jsem předtím už vyplnoval, tak jsem zadal, že vyplnuji poprvé, a lhal jsem uplne ve všem. Na konci na mě ale vyskočila záludnost, taková tvář ošklivý cikánky, která se na mě šklebila a měl jsem rozpoznat její emoci. Proč bych to měl dělat? Mě jsou emoce nějaký cikánky ukradený - vidím cikána a automaticky jen přemýšlím jako se mu vyhnout, takže nějaká fáze sociálního kontaktu jménem empatie se vůbec nezapne.Mimochodem už se těším na závěry, že "hráči online her v čr jsou dissociální osobnosti s poruchou rozpoznání reality, s řadou emociálních poruch, se sníženým společenským uplatněním a tak podobně. Jen bych pak ještě prosil udělat podobný výzkum na stejném vzorku cyklistů, aby to bylo aspon o něčem vypovídající.
  • za chvíli dorazí hodnej strejda a trošku ti povolí kazajku, neboj.
  • Cocra
    Ty jsi hodně silný vzorek Jacky, takže určitě ano ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit