Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Není to "3,733 milionu", ale 3,733 miliardy jenů.

    • Derp_1337

      Oficiální tisková zpráva ze stránek Square Enix udává ztrátu 3,7 milionů Yenů. (v článku je odkaz)

      Ale spousta zahraničních webů uvádí 3,7 miliardy Yenů. No nechce se mi veřit, že by se Square Enix podařilo za 6 měsíců udělat tak velkou ztrátu jenom v jednom herním studiu (v přepočtu cca 33milionů $ ), takže si myslím, že to spíš zahraniční weby udělali chybu a ta chyba se přes COPY+PASTE šíří z jednoho webu na druhý.

      • MickeyMutant

        Ne, problém vznikl kvůli copy&paste metodě a přehlédnutí nebo nepochopení smyslu desetinné čárky v angličtině. Ta má jinou funkci než v češtině. V češtině odděluje celé a desetinné číslo (proto desetinná), v angličtině někdy odděluje skupiny tří číslic (třeba 1,000,000 je milion), ale místo naší čárky se píše tečka (1.00 je jedna).

        Odkazovaná zpráva to tedy uvádí správně, zrovna jako zahraniční weby.

        • Derp_1337

          Ok, díky za info. Úplně jsem to přehlédl.


          To číslo je neuvěřitelně velké, nedokážu pochopit, jak by herní studio mohlo prošustrovat tolik peněz během 6 měsíců. V tom nejspíš bude nějaká levárna (tunel).

  • Lukyz

    Já jsem fakt zvědavej, kterej blázen si v březnu koupí DLC episode 1 s vědomím, že 2 a 3 nikdy nevyjde?!? 😅

  • TheGGG

    FF XV byla skvělá hra a já měl za to, že i prodeje byly slušné, toto bude spíš nějaký tunel nebo levárna, co se hrou nesouvisí...

    • Jack1947

      To se divím páč se ti ty emaři nezamlouvali.

      • TheGGG

        LoL, to jsem tady nikdy nepsal... jacku asi sis to trochu popletl... nikdy jsem je neoznačil  za emaře a emaři ani nebyli... prostě normální anime styl postavy

        • Jack1947

          Aha, mě přišli teda emo ale to je poslední co by mě mohlo vadit.

  • To je dobře, já tu hru nesnáším a přeju jí jen to nejhorší 😈 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit