Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KaloSaper
    Jestli chcete videt tu misi z alfa verze, tak TotalBuscuit to hral na PAXu a udelal z toho video - http://www.youtube.com/watch?v=wXEEONWTnMY . Hoodne to grafikou pripomina Shadowrun Returns. Skoro jako by to bylo delany v editoru ty hry. *1*
  • Khanemis
    Vypadá to skvěle, krásná stylizace a (snad) i poměrně široká paleta možností v misích. Trošku mi to na pohled připomíná starou Shadow Watch. Těší mě, že se v poslední době zase zvedá zájem o tahové hry, pro tenhle téměř vymřelý subžánr mám prostě slabost:)
  • Alpha me tolik nebere. Pockam si na betu. Ale vypada to paradne. Klei se skutecne zarazuji mezi me nejoblibenejsi indie vyvojare.
    • Ethy
      Přesně jak říkáš :), hrál jsem od nich teda jenom Mark of the Ninja a byl jsem unešen, tohle bude zcela jistě minimálně stejně tak dobrý :)
      • Ja mam od nich vsechno co vydali na steamu a vse je super :-) ... teda krome eets ten me moc nechytil, ale byla to jejich skoro prvotina, takze se to da pochopit ... Ale Shanka mam v coopu probehnuteho tak 4x :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit