Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no staci se podivat jak to vyvojar na pc hraje pres xbox controler a je me jasny co se mu honi v hlave :) dalsi vec co s radosti vynecham
  • Neviem preco ale tieto clanky ma celkom unavuju, stylove zabijanie ? keby radsej vyrobili dobru hru na ktoru sa bude dat pozeraz a nie len dalsiu rubacku hlav ktora ma prestane bavit po prvom prejdeni ...
  • corfer
    Jako by byla atmosféra původního The Darkness ta tam.
  • Dyt to je fuk stejen to bude v EN tak z Pribehu budete mit Ho*no .hahahah *1* *1* *1*
    • Mahcake
      No možná kdybys zvedl svou zadnici a šel na něakej kurz, tak bys z toho možná něco měl jako ostatní. *3*
      • jenze on nerekl ze on neumi anglicky spis myslel to jak tady dycky v konverzacich vsichni fnukaj jak hra nema lokalizaci a jak je to strasne moc hrozny *7*
    • Měl bys procvičit formulování komentáře, aby z něj nekapala závist, nebo se naučit EN.
  • Tushan
    vypadá to skvěle
    cellshade k tomu pasuje bude tam nějakej system vylepšování pro mě ideál
    začínám se těšit
  • Odulin
    Tak toho cellshadu jsem se trochu lekl, protože styl v jedničce mi tam pásnul jak p*del na hrnec, ale řek bych, že to nebude tak horký a zábava s atmoškou to bude stejně;)
  • Mě to bude bavit to je jisté XD
  • Jazz
    Mno to bude opravdu temná hra, když to má cellshade grafiku *1*
    • Mahcake
      Má slova, měli to nechat jako v 1. *9*
    • tak i tak co by si chtel temnyho kdyz hruzu tam mas vzbuzovat stejne ty :D
      • Masa-san
        ale mužeš si připadat jako panáček z večerníčku a nebo jako vetřelec co číha ve tmě na obět... který je lepší? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit