Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto neobjektivně a totálně trapně sepsaná recenze
  • Na hrej.cz i tady tu hru fakt totálně zkritizovali a já vím, hodnocení je subjektivní, ale mě to normálně docela baví. Normálně jsem kritičtější než recenze, ale teď kupodivu bych dal možná až 7/10.
  • Nový Styx se od předchozího dílu nikam neposunul? No tak paráda, to pro mě znamená, že si nový díl užiju minimálně stejně dobře, jako ten předchozí. A že jsem si ho, jakožto fanoušek stealthu, užil plnými doušky :) (až na ten trochu nemastně-neslaně podaný příběh a backtracking).
  • no já teda nevim mě oba díly Stye bavily mnohem víc než oslaavovanej novej Hitman ze kterýho si vseihni ustrikavaj jak je dokonalej
  • Vo svete si táto hra drží medzi kritikmi aj hráčmi cez 70 % a podľa mňa si ich aj zaslúži...
  • Corvus
    7,5/10. Minimálně... *12*
  • Shards Of Darkness jsem s chutí dohrál, je to skvělá hra. Stejně jako první díl.Rozhodně má své mouchy, takže naprosto chápu, že recenzentovi nesedla a dal nižší hodnocení. I když se nemůžu zbavit dojmu, že si v Games trochu zadupali na menší rybě: Styx 5, Homefront: The Revolution 6, Call Of Duty Black Ops 3: 6. Z toho vyplývá, že lidi, co mají rádi střílečky si HF a COD: BO3 užijou více, než fanoušci stealth Styxe? To snad neee..:)
    Kritiku beru, ale chtělo by to trochu své názory vyargumentovat, takhle se čtenář o hře z recenze vlastně nic nedozví, jen že za nic nestojí a radši si má koupit Hitmana a Dishonored. Děkuju, na to mi stačí reklamy na Steamu, kvůli tomu nemusím chodit sem.
    A jestli panu Homolovi nesedí vulgarity ve fantasy světě, doporučuji vyhnout se obloukem Zaklínačovi - jednomu z nejlépe vytvořených fantasy světů.
    • TheGGG
      myslím že hodně lidí co má rádo FPS si BO3 užili, koneckonců mulťák se pořád hraje... styx je očividně průměrná stealth hra, takže nevím proč se přes to nepřeneseš....
      • Jasně, spoustu lidí třetí Black Ops baví, o tom žádná. Ale asi se shodneme na tom, že za poslední dva roky vyšly možná desítky stříleček, které jsou zkrátka lepší. O Homefrontu ani nemluvě...
        Jaké mám alternativy ke Styxovi? Dishonored 2 - OK, beru. Tohle je bez debat lepší stealth hra, i když mi Styx přirostl k srdci trochu víc, než příběh o tom, že nejdůležitější je POMSTA...
        Pak autor zmiňuje nového Hitmana - nevím, ještě jsem nehrál, když vezmu starší díly, přijde mi to trochu jako jiný styl, ale dejme tomu. Máme tady 2 stealth hry, které jsou momentálně lepší alternativou než Styx.
        A dál? Assassin je něco jiného, poslední Thief se dle mého názoru nepovedl, bavil mě mnohem méně než Shards Of Darkness. Střílečky se stealth prvky mám rád, ale to je taky přece trochu něco jiného. Ještě mě v poslední době hodně bavilo Aragami, které si tady v recenzi tu sedmičku po právu odneslo. Ale jinak? Jestli někdo znáte další dobrou stealth hru z poslední doby, podělte se, rád si něco nového dohledám.
        Pro fanoušky stealth Styx zjevně "průměrná stealth hra" není, což dokazují i hodnocení na Steamu a Metacritic. I v odborných recenzích dostává stabilně sedmičky, což podle mě odpovídá kvalitám hry.
        Já bych se přes to přenesl, kdyby pan recenzent lépe vysvětlil svůj verdikt:)
  • Hnisavec
    Neviem čo tu riešite číslička...aj nový Thief dostal úplne priemerné známky a s takou chutou som to prešiel. že mnam. Detto Evil Within a Last Guardian. Ako koho baví stealth tak ten si určite porochní a recenziu nemusá vobec brat do úvahy..skor by som si nejaký gameplay pozrel a podla toho sa riadil
  • mikezz
    Nechápem, kto dobrovoľne obetuje čas podobne priemernej hre s najodpudivejšou hlavnou postavou..Ugh
  • delO
    průměrná budgetovka o které za měsíc nikdo neví, tu dostala průměrné hodnocení a zase se tu brečí *15*

    No, nic času málo, teď vyšlo tolik hitu na Playstation, že je škoda času psát i na Games.cz
    • Co by nebol problem, akurat mi vadi ze to skorovanie neni konzistentne.
      • TheGGG
        to asi nebude nikdy, když tu recenze píše víc lidí a každej má svůj subjektivní názor, kritéria a požadavky....
    • bohužel musím říct, že kvalita konzolových titulů kontinuálně upadá, dnes stačí k pohodlnému hraní PC+ gamepad, konzole jsou dnes už defakto zbytečné
      • delO
        dobrej pokus ale stále ti uniká, kdo jsem a to mě nebetyčně baví *3* *4*
        • Takže jsem se trefil, díky, že ses tak okatě odkopal

          to bylo ještě snažší než jsem myslel *5*
          • delO
            úplnej Sherlock Dele *7* Takzvaně jediný kdo se tu odkopal jsi ty Dele, který to pěkně nezvládáš v poslední době *15*
            • Nevim kdo je ten Del, ale asi nějakej hustej frajer, podle toho jak si tě dává
    • a přesto si sem musel přijít a všem to povědět, protože to každého zajímá :)
      • TheGGG
        svoboda projevu, má na ní právo...
        • Zda sa ze 17 kominustov s tebou nesuhlasi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit