Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ghost of Fukushima by mohl být takový japonský Fallout
  • Gowron
    nebyly ty pravý samurajský duely v reálu dost nudný? jakože dva týpci tasili katany, jednou sekli a kdo byl rychlejší neumřel?
    • já právě nerad hraju japonský hry, kvůli soubojovým systémum, mě to přijde úplně úchylný, sekají se tam desetkrát za vteřinu katanama, ale nikdo neumírá, jen jsou všude šmouhy od mečů, všichni skáčou a je tam plno barviček. levnej stimul jak z béčkovýho akčního filmu. 
  • Jack1947
    Vedlejší mise jo ? tak to si neumím dost dobře představit jaké to bude při klasických příběhovžch misí protože tohle bylo hoodně uvěřitelné a sálalo z toho ta pravá atmosféra Japonských samurajských šarvátek. Ten Japonský dabing tomu jen nasadil pomyslnou korunu, co víc si přát a to nejsem žádný milovník Japonských historických filmů ale dokoukal jsem ten trailer jedním dechem. Už sem moc zvědav co dalšího bude a doufám že souboják trochu přepracují přeci jenom některé pohyby by zbytečně kazily tak hutnou atmosféru😎držím palce Sayonara 😉
  • flash789
    Dalsi hra bez hloubky. By Sony. Pekne na pohled a skutek utek. Viz GoW Uncharted atd. Samo pro nynejsi herni populaci ,,hra roku ,,
    • PanS
      Syndromem zlatého pozlátka (hezká grafika, průměrná repetitivní hratelnost) trpí většina Sony exkluzivit. Tady by to (snad?) mohl částečně vyvážit neokoukaný příběh. Na tyhle soudy je každopádně ještě příliš brzy.
    • residentevilfans
      GoW nemá hloubku, tvl vtip roku :D
    • Derp_1337
      Trolík viděl jedno herní videjko a rozhovor s vývojářem a už má "v hlavě" recenzi a kompletní přehled, že hra bude bez hloubky atd...
      Všichni musíme smeknout nad tvými jasnovideckými schopnostmi.
      • jindra.veliky
        co mu zbejva, kdyz si to nezahraje na jeho oblibeny platforme
      • Jack1947
        Nejhorší je že je to taky dost konzolista.
        • Gowron
          a nejlepší je, že za to teď může dostávat už jenom pluska 😎
  • Na konkurenčním webu se snažili souboje vysvětlit a zní to zajímavěji, než to v ukázce vypadalo, tak doufám, že se to bude zajímavě i hrát. 
  • sukovf
    Hmm, nic moc.  Souboje působí velmi lacině, místy až automatově, a když se trochu posune slunce a zmizí to kýčovité nasvícení, nezbude vlastně nic, na co by se dalo s nějakým zájmem koukat. Že hra nevyjde ani příští rok? No ještě aby - práce je tam až až.
  • Asi jsem jedinej, ale mě tato hra zase moc nezaujala...
  • Llour
    ¨Mě teda na té ukázce vadilo, že ten souboj byl dost "assasinovský". Protivníci chodili na hrdinu po jednom jak ovce na porážku 😐
    • Jack1947
      Ještě navíc hrozně kostrbaté umělé a zatím působily jak z nějaké starší hry o kolizích těla s mečem a hráčem ani nemluvě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit