Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jinak to je zajímavá hra, i když hratelnost nesedne každému a jinak je to klasická Japonská šílenost která jede na starý principech a tomu to i odpovídá. Co se mi líbí využítí těch postav každá se specialuzuje na jinou věc.

    Souboje s bossy, je to trochu jak Resi4 nedá se hýbat a musí se držet tlačítko pro míření. je tam hodně kecání a taky cartoonovžch cutscén a jinak i cutscén v engine hry - graficky mi to dost připomíná XIII, skoro bych řekl stejnej nebo přinejmenším podobnej engine.

  • Jack1947
    Hra z roku 2005 to bude pecka v dnešní době a grafice :D ale jinak četl jsem o ní triochu ji i znám ale nikdy jsem neměl tu čest zahrát takže pro mě to je + že bude i na pc.
    • Tak to že jsi PCčkář bylo jasné už po té labilní zmínce o grafice...
      • Jack1947
        Hehe, to jsi ale na omylu jsem ale ne byl ale v roce 2005 jsem vlastnil už asi 3roky PS2 jen mi to nuiklo tak jsem rád že to mohu napravit nic víc ani méně.
        • Jack1947: Hehe. Dnes hraji převážně na PC, ale v roce 2005 jsem měl PS2 přibližně 3 roky. Bohužel mi hra unikla, ale jsem rád za remastered, který si snad zahraji na svém PC.


          Trochu jsem předělal tvůj nesrozumitelný text. Děkovat nemusíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit