Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chce to novej rollcage
  • To bude spíš nějaká super klouzačka, to rači hodím do driftu F1.
    Je daleko větší zážitek to bez asistentů ustát, než klouzat tuhle slátaninu.
    Jaký je rozpočet ? C a výsledek má být alespoň B?
  • Ilusiveman
    Tohle je superrychlé, jak stíhačky z Battlefieldu...
  • fluffy
    Zavodny hry som nikdy nemal moc rad, simulacie su casto prilis narocne, a trva dlhu doby kym sa naucim auto aspon tak trochu ovladat. Neberte ma zle, mam kvalitny volant s pedalmi a sam uz soferujem viac ako 7 rokov v reale ale v hre kde nieje moznost citit ziadne pretazenie sa tazko odhaduje ze "tu zatacku nevyberiem".

    Prave preto si myslim, ze arkadovy model je ovela viac vhodny na racing ako simulacie. Uz prvy need for speed underground bol tak popularny kvoli UPGRADOVANIU(spravne ze vraj tuning) ci uz islo o vizual alebo engine. Najlepsie tituly co som hral boli prave arkady... ako prve z NFS serie, Wipeout pure este na GBA a jeden z mojich favorite all time BURNOUT seria. A prave preto myslim, ze takyto pocin, co je cista arkada, raketova rychlost, spusta tuningu a do toho este ZBRANE :D (ktore som v titule nevidel dobre implementovane od RC - cars hier) ma naozaj velky potencial. A ja osobne sa velmi tesim.
    • za svou dobu jsem take vyzkousel plno zavodnich her, nakonec pro me nejlepe vychazi hry, ktere jsou tak na pul cesty. Kdysi me bavilo grand prix 4, toca serie a v posledni dobe grid 1 a serie nfs shift. Nicmene rict, ze nejlepsi arkady byly nej je trochu odvazne. Underground tituly byly popularni hlavne kvuli cirkusu, ktery si z auta mohl udelat prave diky tuningu a kvuli velice podprumernemu filmu rychle a zbesile, ktery majitelum vsednich sunek, diky kterym se prepravuji do prace, dal jakous takous nadeji, ze i v jejich aute drima nastvana bestie, ktera ceka na vypusteni z klece. A kdyz jsem osobne zkousel burnout, tak jsem volant odlozil do skrine, vzal gamepad, ze si dam relax a uziju si jen tak to jejich radoby jezdeni. Proste oddechovka. Dal jsem tomu par hodin, nicmene po zjisteni , ze ta hra je furt to same, ze tlacitko pro plyn staci nejak zatizit, popr. zasknout, jit si hrat na pritelkyni, pak se vratit ke kompu a zjistit ze i v me nepritomnosti jsem vyhral zavod me utvrdilo v tom, ze tahle hra neni opravdu to prave orechove. Ale samozrejme proti gustu... i kdyz wipeout jsem kdysi hral a ta hra byla do pohody, takze na tento pocin jsem take zvedav.
    • Loneck
      Wipeout Pure na GBA?
      • fluffy
        Pochopitelne PSP, som sa kopol sorry. Na GBA som mal F-zero maximum velocity a skvely gt advance championship racing, ktory bol snad prvou hrou na malu konzolku kde som videl aj zatacky :D
    • "pretoze som neschopna trubka, arkadovy model je ovela viac vhodny na racing ako simulacie"

      *1* *1* *1*
      • fluffy
        Tak napriklad forzu motorsport 4 som presiel na naj obtiaznosti bez akychkolvek asistencii...Len som si to neuzil ako ine tituly ako burnout paradise, kde som si mohol uzit spustu aut, mnozstvo TAKEDOWNov ci totalne nerealnych skokov a volovin.... proste to bola pre mna vacsia sranda.
        Ale na tvoj comment ANO, som tak trochu neschopna trubka a preto mam svoje preferencie :D
        Ved aj ta forza motorsport ma podla mna k simulacii stale este dost daleko.
        • K burnout paradise se vracím každý měsíc na pár hodin tomuhle říkám hra která neomrzí nádhera *14*
  • Z toho videa teda vubec nemam pocit ze by ty zavody byly nejak superrychle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit