Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra byla velice zábavná už v early acessu, tedy pokud jste ten typ co rák zkoumá,

    Zajímavé grafické ztvárnění a na střední přijatelná obtížnost, ovšem po 40 hodinách :-D už mě jen tak bloudit omrzelo,

    Nainstaloval jsem teď po dlouhé abych zahrál době příběhovku, nebyla vůbec špatná, ale přišla mi poměrně jednoduchá, možná i díky tomu že jsem z předchozí části měl nahráno a věděl co a jak funguje. Z vydaných kapitol je děj prozatím takový nečitelný

    První vydané kapitoly jsem dohrál za 1den na pohodu, čili hru doporučuji, sám jsem kupoval v EA a ještě v akci asi za 10 15 euro, jednou jsem rád že jsem vlítnul do EA dosti jsem ušetřil
  • No pokavaď se to inspiruje aspoň trochu Cestou, tak to vzbudilo můj zájem, pže kniha je luxusní depka a mám ji velmi vysoko v osobní topce knih. A film kupodivu taky nadprůmerně dobrý...Držím palce ať je to to fakt temný a nekompromisní.
    • Díky bohu se to Cestou vůbec neinspiruje, všechno to tam funguje tak nějak reálně a smysluplně a není to jen 'prázdná depka'.
  • Nějak se mi tomu nechce věřit. teda, myslím té premise, že prodeje jsou tak vysoký, že se kvůli tomu bude točit film. je to blbost, že jo *3* film nejspíš chtěli natočit tak jako tak..?
  • michaliuz18
    na kazdu blbost film ktory bude tiez blbost lebo je podla hry. Uz nevedia jak zarobit navyse tak automaticky film. Tolko hrám ktorym sa to hodi sa slubuju filmy a furt nič .
    • Assasins Creed film byl dobrej
      • michaliuz18
        LOL , tipujem ze mas maximalne do 18 rokov a ze mas rad aj transformerov a rychlo a zbesilo
        • Jack1947
          Ted trochu zvolnily ale není to špatné v kterém filmu rozbijí tolik drahých aut a hraje tam Vin Diesel.
      • ..ani z vlaku
        • Fakt? Mě přišel super a to jsem čekal mega průšvih a AC hry z posledni doby taky moc nemusim, za mě opravdu příjemné překvapení, osobně to řadim hned někam za film Silent Hill co se týká kvality
  • Jack1947
    Těch survival filmů je v dnešní době dost málo a dobrejch... už ani nevím jakej byl... takže by se to uchytit nějak mohlo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit