Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě je největší zklamání vybalancování obtížnosti. Principielně je ta hra totiž strašně jednoduchá. Pár zdrojů, které se těží téměř automaticky. Nic těžkého. Ale velice náročná na vybalancování (na maintenance nesmíte používat víc než těžíte, jinak dřív nebo později těžce totálně krachnete.). A na to aby si člověk snad vedl nějaké excelové tabulky, aby náhodou neměl víc solar panelů, než opravdu potřebuje apod.
  • mikromanažment? - jako že mrknu na dóm - jaké má ukazatele šílenosti kolonistů atd ? . no můžu se podívat na jména atd. kolonistů, ale krom specializace mě to při 1000 lidech nezajímá že ..
  • Hra je primálo realistická. To mi najviac vadí. 6/10
  • Planetbase me bavilo víc. Tohle je divný.
    • Andreji!
  • Jak jsem se na tu hru těšil a líbilo se mi předpřipravit základnu pro civilisty, tak mě hra po jejich příchodu přestala bavit.

    Začátek je pomalejší, ale přijde mi "realistická" a zároveň zábavná, ale poté co dorazí kolonysti začíná peklo. Ok chápu, že se jedná o hru a kolonisté už první den pobytu chtějí fitness centrum a bar. Ale to, že doly mohou být pouze 10m od dómu, aby se v nich těžilo + většina lidí má strach z práce "venku" mi přišla silná káva... Ale to nebylo nic ve srovnání s tím, že když jsem postavil 2. dóm, tak jsem zjistil, že je NENÍ MOŽNÉ SPOJIT... Ano ve fázi, kdy máte malý dóm, který není plně samostatný a chtěl jsem to vyřešit propojením 2-3 dómů, aby vznikl hezký ekosystém to prostě nejde. Chápu, že v budoucnu je možné postavit velké dómy, které budou pravděpodobně samostatné , ale tohle je dle mého hodně velký designerský přešlap... Snad to do budoucna vyladí. Jsem šťastný, že jsem vydržel a nekoupil jsem verzi se season passem.
    • eStar
      Už je možné kupole spojit. Pár dnů zpátky přišel patch který to do hry vložil.
      • Díky za info!! *4*
  • posledni budovatelska strategie bylo podle me Banished. Jen to chce doinstallovat ovsah v podobe mega modu Collonial Charter a hrat na obtiznost Adam & Eve. Genialnost.
    Tady se utraci desitkyo eur za naprostej odpad a gem jako je Collonial Charter za par drobnych nikdo nehraje *7*
    • Takže pokud jsem zatím hrál jen Banished vanillu a na ještě CC nešáhl, tak přicházím o hodně?
      • ako sa to vezme. banished je aj v základe dobrá hra. mód pridáva more obsahu, ktorý ti môže/nemusí chýbať. po 2 hodinách v ňom ale vrelo odporúčam. znalosť vanilla verzie je len a len plus. aspoň sa rýchlejšie zorientuješ v nových možnostiach.
      • rekneme ze CC pridava to na co jsem u Banished cekal a nedockal se - obsah. + je tam komplexnejsi system surovin, logictejsi zelezo a kovarny, uplne novy produkty a materialy apod. Uz bych to bez toho nehral..
    • pripájam sa k ďakovačke. vďaka za tip.
      • Palec hore my friend *4*
    • Coffin.Corner
      Díky za tip na ten mod *4*
      • Už jsem to taky honem běžel nainstalovat spolu s Mega modem. Samotná hra má 250MB a mod něco přes 3GB... akorát by k tomu mohl být nějaký přehledný návod, takhle budu muset zkoušet vše nové stylem pokus omyl.
        • zkus tohle http://www.silisoftware.com/tools/banished-colonial-charter/
      • S CC zacina v Banished veskera zabava, bez toho je to jenom takova prazdna sranda, hraju roky! Enjoy! *4*
  • Surviving Polacek na ct24 - 10/10
  • MickeyMutant
    Co si má člověk počít s tou vytvořenou skupinou idiotů? Jakou jim přiřadit optimální pracovní specializaci? Jak na Marsu uspokojit jejich životní potřeby? Samé otázky a tutoriál nikde.
    • Ja ti nevim. Me to prijde docela jednoduche na pochopeni hernich mechanik. Tady ani tak nejde o kolonosty jako o vybalancovani zdroju a budov (musis vyrabet tolik aby jsi zaobstaral opravy a udrzbu). Ted production chain je tam primitivni. Ale ubalancovat to je peklo.
      • To máš pravdu, ale zároveň ty trouby nikdy neuspokojíš. Pamatuju si, jak mi jeden, hned po příletu, začal držkovat, že tam nemám posilovnu. Nejraději bych ho vyhnal z kopule, škoda že to není možné *1* .
        • ... proste to neni Tropico kde by ti zacli stavkovat nebo poradat ozbrojene recoluce. Takze pohoda.
          • Kdyby začali stávkovat a plánovat revoluci, tak odstraním přívod kyslíku a revoluci udusím *3* *15*
            • Coffin.Corner
              A víš jak dopadl poslední chlápek co to zkusil? *1*

              https://goo.gl/images/Ghx1jV
        • Jenze to ze neni spokojen vlastne nicemu nevadi. Pokud maji jidlo vodu kyslik a par budov tam nasypes celkem nahodne tak jsi v pohode.
          • Asi ano... tohle není Anno, kde spokojenost = produktivita. Chtěl jsem, aby byli spokojení, ale asi není možné, aby byli spokojeni všichni.
            • Tak ono zase pokud by bylo mozne uspokojit vsechny v ramci maleho domu, tak to bude brutalne snadne a nuda.
  • Nevím koukal jsem na dost gameplay této hry a neumím tomu přijít na chuť. Přijde mi to hodně nedodelane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit