Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomik_123
    Hru jsem otestoval a zcela me svou hratelnosti pohltila a proto jsem ji zacal prekladat. :)
  • Hru jsem stáhl, nainstaloval, hrál 30 minut a smazal. Sem moc rád, že sem si to nekoupil. Ta hra je fail. Celý mi to nesedí, ovládání je chaotický, a grafickej engine je strašně kontrastní. Když budu chtít SoTS, tak radši šáhnu na Argos Naval Yard. Nu škoda a to sem se tak těšil. *9*
  • Tomik_123
    *7*
  • A co by sa stalo ludom, nez by sa miesto ustavicneho fnukania po lokalizaciach naucili nejaky cudzi jazyk. *16* *16*
    • ja to u starsich lidi dokazu pochopit navic je tu jedna dulezita vec clovek se musi ucit sam nebo se zapsat na nejakej kurz ve skole to stoji za houby npr moje vyuka na zakladce a nasledne na stredni stala naprosto za ho*** o anglictinu jsem se zacal zajimat teprve az kdyz jsem se paradoxne chtel naucit japonsky
      • Tomik_123
        To snad již pochopili všichni, že se ve škole anglicky nenaučí. *1*
        • :) jasne ja jen chtel rict ze neni potreba nekoho odsuzovat :)
          • Tomik_123
            To jsi měl vidět, jak nás někteří lidi odsuzovli a kritizovali např. při překladu hry XCOM: Enemy Unknown (2012) a stále se ještě někteří najdou, co nás odsuzují a kritizují. To mě fakt, pak motivuje něco překládat. To se pak do dalšího překládání hry vyloženě těším. :D
            • alladjex
              Přesně tohle sem měl dneska na mysli, když sem reagoval v threadu k DCL Dawnguard ke Skyrimu. Lidi, kteří by se při překladu ani neuprdli, často kritizujou a říkaj, kdy už to bude, kdy už to bude. A pak zas frflaj, že je překlad hroznej.
            • jsou to blbci xD
    • Tomik_123
      Moje reč. Když pak něco překládám, tak pak jen slyším a kdy to bude a když jednomu odepíšete, tak za chvíli, co myslíte, že zase někdo odepíše a kdy už to bude. Místo otravování překladatelů, by se dotyční měli nejdříve naučit aspoň česky a pak možná i tu angličtinu. *1*
      • Tomik_123
        Já se stále učím obojí. *1*
  • jj nechal jsem se napalit , a koupil hned po vydani, ale nelituju, ted uz je to hratelny paradne :)

    Slusny od nich bylo, ze pokud clovek nebyl opravdu spokojen, mohl pozadat o refund a dostal penize zpatky.
  • Tomik_123
    *7*
  • Tomik_123
    *7*
  • Tomik_123
    *7*
  • no konečně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit