Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • intel core I 5 3750K, 32gb ram, 4jadrový procesor, grafická karta GIGABYTE HD 7870 Ultra Durable 2GB to pude?
  • chtěl bych se zeptat jestli my to pojede na grafice : ATI RADEON HD5450 UP TO 1783MB A OSTATNÍ:AMD ATHLON II X2 250 DUAL CORE (3GHZ) PAMĚT 3GB WINDOWS 7HOME PREMIUM DÍK *3*
  • Tak to je paráda mám Core i5-750 3,5Ghz, 8GB RAM a HD7950 max OC, takže nad 7970 stock.
    jak kdyby to dělali pro mě ty specifikace. Doufám, že to alespoň na trochu maximum při Full HD rozjedu. Když vezmu, že v průměru mě stojí upgrade PC ročně asi 1000Kč, a pařím vše na MAX, tak su spokojenej. Ještě, že máme to aukro. *14* *15*

    Ale kouká, že se jim ty videa při rychlejších scénách krapet trhaj, a ti to urči jedou na serverovejch sestavách ne? :-D

    takže jak říkám, pokud si chceš užít hru, mrkni na maximální požadavky a ještě tak třetinu přidej *11* *14* *15* *1*
    • Dělali specifikace pro tebe? Si děláš srandu že.. Píšou tam: Procesor – Čtyřjádro, co nejnovější – např. Intel Core i7...(tím myslí Sandy a Ivy Bridge,ne tvého Lynnfielda) Jo a nezapomenˇ ještě o třetinu přidat *1* *1* *1*
  • Hned jsem se dal do hledání a spocital jsi kolik bude stat upgrade (hledal jsem v specializovaných prodejnách zadne aukro a podobně)
    4 jadro i7 - 2000 kč, nvidia 6xx - 2500 kč, 2x4gd ram - 1500 kč
    celkem: 7 000 kč = kurnik to je jeste levnejsi nez ty konzole :O.
    když bych chtel cely pc: zakl. deska : 1000 kč, HDD 1TR - 1000kč, DVD - 500 kč, case - 500kč
    celkem: 10000kč = dneska za 10000kč jsi muizete poridit pc ktere utahne cokoli na max. a slozit si to nechate taky za litr. Takže nechapu lidi co si kupujou přčedrazeny sunky za 25k :DDD. sam jsem koupil a u souseda nechal slozit za 15k a to pred rokem!
    • Tak ty si zabil :D :D :D
    • tak ty seš dobře vymaštěnej :D hledal si po bazarech co? protože 1TB za 1000kč nekoupíš, i7 za 2000? těžko, a grafika za 2500 ti neutahne hry na max ;)
    • ja dal 7k jen za zdroj
      • p.s. nebo mene uz si to nepamatuju
    • aha i7 za 2 litry? :D růžový brýle ti fakt seknou :D
    • starší komponenty na aukru? proč ne, některé vydrží dlouho (když tomu nikdo nevetne), ale nové? asi těžko teda :) jinak nevím, který člověk by dnes koupil 8GB RAM za 1500,-, když by chtěl koupit levnej PC *7* *15* #FAIL
  • Vím, co tím chceš říct, ale pěkně blbý přirovnání. MKV a AVI jsou jen kontejnery (vzdáleně podobné např. ZIP archívu). Klidně můžu mít HD video s dobrým zvukem v AVI a nekoukatelný hnus v MKV. Jde jen o to, co do toho kontejneru vložím.
    • a tak, stejně je to s portnutým crysis 1 na konzoli (zedřené mkv) nebo portnutým AC na PC (vyšperkované avi) *3*

      Ale tohle jsou věci pro ty, co se potřebují na něco vymluvit (nic ve zlém) *2*
  • ma me to zajimat po te strastiplne zkusenosti jmenem Crysis 2 ?:) Toe joke ?:)
    Crysis 1 je jednou z nejlepsich her kterou jsem kdy hral... C2 beru jako vysmech lidem dychticim po opravdovem Crysis 2 (velke prostranstvi, volnost pohybu, volnost reseni situaci) namisto toho par uzavrenych kostek jmenem velka mapa kde jste mohli jit tim tunelem spodem, vrchem, prostredkem nebo zboku ? A ten pocit ktery daval prave Crysis 1 si ktomu jeste musite vsugerovat.. *4*
    Ooo dekuji. *6*
  • Je to v normě..čekal jsem to daleko horší..
  • Doporučená sestava:
    OS – Win Vista, Win 7, Win 8
    Procesor – Čtyřjádro – např. Intel Core i3-530/ AMD Phenom II X2 565
    Grafika – DX 11 s 1GB VRAM – např. Nvidia GTX 560/ AMD Radeon HD5870
    RAM: 4GB

    Kdo tam vidí chybu?


    *******i3****** není čtyřjádro
    • Tak jenom "falesny" ctyrjadro, neboj, v Cryteku moc dobre vi co rikaji :)
  • Mám Cyrix686, 16MB Sdram, Hdd 3Gb, grafika Voodoo Banshee.
    Prosím moc, myslíte že to rozjedu alespoň na minimální detaily? Díky
    Vyvarujte se prosím posměšným komentářům, v počítačích se moc nevyznám.
    Nebudu se moc rozepisovat, vytáčenej internet je zlo, no znáte to, aby mě to tolik nestálo.
    • Tak jsem koukal a Tvoje pc by to mělo utáhnout v pohodě. Navím jestli půjde FullHD, ale na slušný rozlišení a kvalitu to dáš v pohodě.
      Pokud nemáš jakoukoliv mechaniku a máš jen disketovku, připrav si jich alespoň 5 a myslím, že to nainstaluješ. Hodně štěstí *1* *1*
  • hned letim pro zelezo za 25k abych si mohl zahrat Shitsis3 *15* *15* *15* *15*

    buhehehe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit