Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslíte, že to rozjedu na tomto, aspoň na minimum?

    Operační systém: Windows 7 64bit
    Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 2,60GHz
    Paměť: 2GB RAM
    Grafika: NVidia GeForce 9500 GT
    • nevim jestli bi nam to´rozjelo mam stejni pc mam 2gbram vindous 7 64bitu misliš že mi to rozde a chci se zeptat jak jadu v pc grafiku
      *13*
  • Kde se mam zaregistrovat abych dostal tu pistoli zdarma?
  • Zase mas pravdu, uz 4 tydny mam rymu a stahnu si tu hru jen kvuli SP.

    Je stejne uzasny ze me umis pres ten internet precist. Je videt, ze vy homosexualove jste jedinecne bytosti. Opet se neboj mi napsat neco dalsiho a udelat ze me lepsiho cloveka.
    • Nechte toho mentálXka být... Beztak je to nějaká zakomplexovaný adolescent.
      • morik
        Nemusis tady urazet, nemyslim si ze H4wk je mentalek. Zakomplexovany adolescent urcite je ale ruku na plice kdo z nas neni že Unmore...
    • I hate when I must pee with boner
    • I hate it when I must pee with boner
    • H4wk
      Citas ty niekedy po sebe co pises za nezmysly ?
      • ne ctu to jenom po tobe, protoze tvuj nazor je jediny na kterem mi zalezi
        • H4wk
          Ok takze si to zhrnme
          -Chodis citat novinky o hre, ktora je primarne urcena na MP
          -Ty osobne nemas MP hry rad ako sam vravis
          -Nechces si BF3 kupit, namiesto toho si to chces stiahnut kvoli SP
          -Ako si sam povedal, nepoznas nikoho kto si kupuje hry v dnesnej dobe (Vraj kvoli kvalite)
          -Strapnujes sa blbymi komentarmi
          Toto Tvoje spravanie mi v ziadnom pripadne nepripomina dospeleho cloveka, skor by som to specifikoval ako spravanie 13-15 rocneho fagana, ktory nevie co so sebou kvoli prave nastupujucej agresivnejsej faze puberty a preto ta poprosim, chod sa radsej venovat inej aktivite, tu zrejme neuspejes a do sveta dieru nespravis. Taktiez nie si stredobodom pozornosti ktorym by si mozno byt chcel.
          Myslim, ze sem chodia diskutovat povacsine ludia ktory maju k tejto hre a novinke co povedat, ty k nim nepatris, takto sa vacsinou definuje aj 'troll'. Osobne si velmi rad zaplatim za kazdu hru, ktora ma bavi. Nie je ich malo a ako pracujuci clovek viem ocenit namahu ktoru vyvojari na vyvoj danej hry vynalozili.
          Ty niekedy dospejes a taktiez pochopis.
          • souhlasim:))
            • morik
              Jestli se daj se lecit? Proc by se meli davat lecit, dospivani se lecit neda. Muzou sice podstoupit kastraci a vyhnout se tak preskakujicimu hlasu, zbrasnemu obliceji akne a pohlavnimu sebeuspokojovani, ale to je zbytecne. Nevim jestli je ti to nyni jasne - pravdepodobne neni, ale neboj, az budes jednou dospivat, pochopis tak jako vsichni ostatni.
            • H4wk
              daj sa liecit ...
            • dekuju ze se o me takle starate a zajimate. Vasich nazoru si doopravdy velmi cenim, je videt ze vase maminky udelali dobre kdyz s vami prestrihly pupecni snury a pustili vas do sveta a snad ani státní správa nepochybí když vám, po letech toužebného čekání, vydá občanské průkazy, abyste se konečně mohli cítit jako dospělí lidé. Vím přesně jak se v tomto věku cítíte a byl bych nelida, kdybych nenapsal že je mi vás také líto.

              P.s. Nezapomeňte, že ipsace (ten úkon když si hrajete s pindíkem a líbí se vám to) je naprosto normální věc a dělá to každý. Nebojte se si o tom popovídat s vaším tatínkem či pediatrem.
          • moc děkuji za tvůj komentář! Najednou cítím, že ze mě začíná být lepší člověk a díky tobě já snad překonám tu "agresivní fázi puberty" (v originale "agresivnejsej faze puberty") kterou mám sice dávno za seboul, ale kdo ví, třeba má vícero fází ( mohl bys to vědět zrovna ty, jsem přesvědčen, že máš bohaté lékařské znalosti - například ta agresivní puberta.)

            Bohužel jsem přecenil tvé znalosti ohledne predvidani, nebot jak ti jiz jiste doslo, nepohybuji se ve vekove hranici 13-15 let a zde bych také chtel poukazat na zname prislovi "Podle sebe, soudim tebe." Ano pochopil jsi to spravne co tim chci rict, jestlize ne odkazuji te na Ottuv slovnik naucny.

            Ohledne tve rady abych se venoval necemu jinemu, te bohuzel (pro tebe a dalsi dospivajici gaye) neuposlechnu, protoze prave verim ze na tomto serveru udelam diru do sveta.

            BTW Chci podekovat vsem lidem kteri me v techto diskusich podporuji, nebot prave diky nim jsem stredobodom pozornosti!
            • LOL, ak ty máš viac ako 15, tak ťa úprimne ľutujem *9*
            • H4wk
              okay, don't feed the troll.

              not a single fuck was given that day
    • adresováno hčtyřiwkovi
      • Nezasloužíš si, aby se k tobě někdo v této diskuzi choval s respektem. Svými příspěvky a výroky o sexuální orientaci - konkrétně homosexualitě, tu urážíš ostatní uživatele. Jako vykonavatel osudu tě odsuzuji k pokání a vyjadřuji pohrdání nad tvými vyjadřovacími schopnostmi. Jestli nejsi nerudný adolescent, ale naopak někdo starší, za koho se kradmě a potají vydáváš, tím hůř pro tebe. Nechť tvůj slizký počítač postihne chorobný virus při kradení her z internetu. Doufám, že se při čtení těchto řádků budeš smát a budeš přemýšlet nad skvělými přídomky a přívlastky, kterými bys mě počastoval. Na tvoji reakci budu čekat, ba se dokonce těšit, ale věz, že tvé komentáře zadupu do horoucích pekel. Přesně tam patří od první chvíle, kdy si znásilnil svoji klávesnici, aby ze sebe něco takového vůbec vykoktala.
  • mám konzoly Belgame a počítač s operačním systémem DOS, myslíte že mi ta hra pujde?
    • tak to ses socka to ti nepujde! *12* *6* ja mam gameboy color me to pojede krasne *5*
  • No já se těším jak sviň ale hlavně jsem zvědavej jak to poběží na PC a jak na PS3.
    Mám sestavu tak na půl mezi minimem a doporuč. ale i PS3. Takže jediný důvod proč jsem ještě nedal objednávku je jasný. BC 1 a 2 jsem nehrál ale Battlefield 2, asi 2 roky, takže pokud neudělají nějakou botu tak s kvalitním týmem to nejspíš bude nejlepší FPS multiplayer zážitek. Co myslíte ?
    • pokial to bude naozaj stare dobre BF tak to bude skvele
  • skvele, uz jsem uvolnil asi 15 GB místa... uvidime jestli to za to stahnuti bude stat
    • hehe vedel jsem ze mi bf troubove daj minuska *1* *1*
      • tak za to ze tu pises ako to budes stahovat ti moze dat minus hocikto
        • nevim co je hocikto, ale ja neznam cloveka ktery si hry kupuje, pri dnesni kvalite to nema cenu
          • H4wk
            @Morik, ono totiz v tvojej vekovej kategorii na ne nikto nema...
            • H4wk
              Preco potom sledujes clanky o MP hre ?
              Stiahnes si ju kvoli SP ? Tak to si asi chory.
            • no jooo, dalsi vedma *1* vsechno vi vsechno zna, vi kolik mi je let, nemuzes mi prosim rict jaky jsou vyherni cisla na sportku? Jestli ne, rozhodne se mi neboj odepsat neco moudreho, tvuj duchaplny nazor si vzdy rad prectu. *14* *14*

              nicmene abychom se nerozptylovali nazory kdejakych masturbujicich homosexualu.... souhlasim clovek co dela brigady si pak hry muze dovolit, jenze si koupi hru kterou dohraje za 8 hodina nic dal v ni delat nejde.... Proto hry nekupuji - naposled jsem to udelal pri Mafie 2, kde jsem se velmi spalil.

              A nakonec - MP me nabavi, proto si tu hru nechci kupovat. Utracet 1599 Kč za 12 hodin požitku mi prijde jako volovina
            • Jazz
              @KENNY: Wow, ono už se dá v 5i letech chodit na brigády ? o_O
            • H4wk
              Niekto zrejme nepochopil moj post.
            • KENNY1988
              nema??? a co treba brigady? nebo setreni penez??? nerikej, ze kdyz si nebudes setrit a budes utracet za kraviny jako cigarety apod tak ze na hru si nenasetris...sice si nemuzes asi koupit vsechny hry co chces ale jednu nebo dve si klidne poridit muzes...
          • Socka *7*
            • Hocikto je socka, ahááá. Dík jses fakt hodnej clovek, malo lidi ti dneska odpovi na jakoukoli tvoji otazku, takze dekuju moc za odpoved, moc si ji vazim. Neveril jsem ze mi nekdo doopravdy odpovi, ale ty jsi to udelal. Vsadim se ze jsi moc dobry clovek.
    • stahovat battlefield? uzasny napad.... az na to ze BF bola MP only seria a i ked tam teraz bude SP tak stale je tou najhlavnejsou castou MP
  • calwin
    predobjednané :)... taktiež som vlastnil bad company 2 tak dúfam že budem môcť byť veteránom...
    • Teď si nejsem jistej, ale podívej se na stránky. Myslim že Vet status získáš až po dvou hrách od DICE.
      • no ved ma BC 2 a ked bude mat BF 3 tak bude vet. 1
        • H4wk
          Presne tak.

          You will receive Veteran rewards in select Battlefield games if you have a Veteran rank of 1 or higher. You need two full Battlefield games to be rank 1.
          • Dufam ze okolo toho nebude saskarna ako v BC2. Som pisal na podporu EA, ze mi nejde zadat CDkey z BF1942, already in use a oni ze ziaden problem. Tak som si to pozrel a namiesto BF1942 mi tam nahodili BC1 Gold, BF Modern Combat, BF Vietnam a BF2142 Northern Strike (2142 nemam) :D
    • no ja len dufam ze to ako BC 2 nebude ja chcem poriadne BF a nie nieco v style BF meets CoD ako bol BC 2
  • Pro všechny xpčkáře. http://www.techmixer.com/download-directx-10-for-windows-xp/
    Sám jsem ještě potřebu mít desítku na xpčkách nepocítil, ale dle komentářů to prý fachčí.
    • Hack pro spusteni DX10 na XP bych zkusil pouze v pripade, ze bych sel za pul hodiny reinstalovat system. U tohohle programu mate uplne stejne sance na: fungovani, nefungovani DX10, nenabootovani systemu
    • Hanzales
      ...kdyby tak člověk věřil úplně všemu, co se na internetu napíše... ;o)
      Taky hlavně někteří lidi si takto votuní OS, přikoření to nějakými "zrychlovátky" a regcleanery a pak nejvíce prskají, že jim hry padají, nebo nejedou... *3*
  • 360 příspěvků v diskuzi, ale hnůj jako prase, informační hodnota nulová... Smysl dotazu "mám tohle, půjde mi to?" považuju za naprosto debilní už z toho důvodu, že v tento den tu hru ještě nikdo nehrál (na svém PC). Všechny odpovědi jsou spekulace...
    • Podle tvého příspevku je i ten tvůj mírně až více debilní protože jeho informacní hodnota je nulova(stejně jako u mého příspěvku). Čum si do huby(na klávesnici), než začneš urážet méně zdatné uživatele, kteří se v tom moc neorientují...
    • Ale no tak, nekteri lide pisou sve sestavy proste protoze chteji ujisteni od jinych, ze jim to pojede (a je fuk ze spekulativni). Hodne lidi je na BF3 naskutecne nazhaveno a nekdo proste ma obavy, jak mu to pojede.

      Dalsi lidi samozrejme radi zamachruji, to ostatne neni nic noveho a nechapu, proc se nad tim nekdo pozastavuje a pouziva terminy typu "hnůj jako prase" a to nemluvim o hloupe generalizaci kdy ne kazdy post ma nulovou informacni hodnotu.

      Radim trosku vychladnout a pripadne ani necist tyto diskuze, pokud Vas takove hlouposti vyvadeji z rovnovahy /kdo kdy videl hloupe posty v nejake diskuzi??/.
      • Emmm, holky potřebují ujišťovat o své kráse, chlapci/hráči potřebují ujišťovat o tom jak velký...teda výkonný to mají. Já si počkám do 27. a pak podle výsledku nakoupím.
  • och kurna, táto hra bude urcite pecková, ale tá absencia XP, ma fakt zabíja, menit win kôli jednej hre, och jo
    *6*
    • Bohuzial pouzivam este zastaralu TV kartu, ktora mi bezí len na XP. Bohuzial pre mna hru si nezahram, ale bohuzial aj pre vyvojarov, budu mat o zakaznika menej.
      • smejki
        škoda, že nelze mít dual system... oh wait!
      • H4wk
        no wow, o zakaznika ktory pre TV kartu drzi XP... tak to by som nelutoval.
    • http://www.techmixer.com/download-directx-10-for-windows-xp/
    • Taky nejsem kuli zbytečnýmu pokroku, ale Win 7 je krok správným směrem a to bych řekl že i na starších počítačích, které mají 1GB+ paměti.
      • No jasne, narvy W7 na pc s 1gb pameti. To si opravdu neco uzijes...
        • Nemyslim na hraní BF3, ale jako normální PC. Na WinXP s 1GB RAM s novýma hrama taky moc nepochodíš.
    • kdyby byli všichni jako ty, tak tu ještě jezdíme na koních a žijeme v jeskyních...
    • chlape, XPéčka jsou tu už deset let. Nemyslíš, že je na čase měnit? Pomalu žádná hra brzy nebude na tomto OS fungovat. *3*
      • Bohuzel pravda je spis ta, ze vetsina top her bude stale fungovat na XP. Ted navic nastala doba, kdy uz je i relevantni cekat na W8.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit