Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tuhle hru se moc tesim.
    Osobne ale moc nerozumim temhle early accessum, ze nekoho bavi hrat rozpracovanou verzi hry a delat jim zadarmo betatest.
    • A co delaji jini? Prodaji ti "hotovou" hru a stejne jim delas zadarmo betatest (viz. Rome 2). Takze rohodne jsem vsemi deseti pro, kdyz mi dopredu reknou, ze si kupuju alfu ci betu, nez kdyz mi tu alfu naserviruji jako hotovou.
  • nepaci sa mi sposob toho traileru, v podstate ukazali len suboje, a hlavne nech to bucha, a blyska sa. Tento typ hry by mal byt zamerany skor na iny typ hraca, nie COD likerov :)
    a v 2013 roku by uz konecne mohli spravit hru, kde fireball zapali aj okolie, cone of cold zmrazi rieku, animate dead sa da pouzit len na cintorinoch, miestach bitiek, atd. Toto cakam uz od Baldursov a zatial dostavam len lubive vybuchy a anime animacie :/
    • Suhlas. Inak to s tymi elementami by mala mat Divinity: Original Sin, tam v boji napr. rozmrazis fireballom Ice Elementala , nasledne kuzlom zmrazis vodu co po nom zostane a
      na lade co vznikne bude postih na pohyb + ine vychytavky...
  • Vizuálně mi to připomína Drakensangy *4*
  • Ferdis2
    Zoznam nemeckých adventúrnych firiem na RPG záletoch nekončí. Deck 13 pracuje na slubnom Lord of the Fallen.
    • sleepless
      Ano, částečně máš pravdu. Deck 13 na hře dělá, nicméně nepodílí se autorsky, protože otěže projektu drží Tomasz Gop (Zaklínač 1 a 2) a jeho tým v rámci City Interactive.
  • Thorar
    Počkám až to bude hotové a pak se do toho ponořim, teda jestli to vydržim, vypadá to skvěle :-)
  • Kdyby nebylo zmíněno ve článku, že to dělají Němci, myslel bych si, že to mají na svědomí dánští tvůrci Expeditions:Conquistador.
    • sice tam jsou taky hexy, ale tohle vypada vizualne o dost lip...

      nicmene, snad me to bude bavit aspon stejne tak *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit