Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druidstone od me meli velke plus, ze autori delali Grimrock. Bohuzel, podle videi, bude to jakesi detske RPG a meli radsi vydat Grimrock 3. Ale to uz je autoru volba, jestli se nudit u tretiho dilu a mit za to penize, nebo delat neco uplne noveho a tim to treba zazdit. Nechapu osobne takova rozhodnuti.

  • No bude aspon co delat v prosincovem mesici. Bude to urcite dobra hra, kdyz delali Grimrock.

  • maros.goc
    Vyzerá to ako poriadna chuťovka! :)

    "Tím vším si projdete kvůli příběhu naplněného smrtí i láskou, které
    doprovází ústřední trojici napříč misemi o délce mezi 15 a 45 minutami."


    ...ah tak nič, mission-based takticke RPG hry nie su pre mna, cakal som nieco s volnostou Original Sin :(

  • skaven

    😍

    a to nemam dohraty Pillars 2, Torment a Bards tale 4


    • radim.zaty

      Já už Torment dohrál, heč :)  Ale nemám dohrané Divinity 2 a Pathfinder a Underworld Ascendant a Tyrrany a ... :)

      • martin.hromadko.14

        Jak se ti jeví Underworld Ascendant? Je to moc špatné?

        • Je to HODNE spatne, ani to nesleduj. Kdyz jsem se doslechl, ze je to nastupce - HAHA - ultimy, tak jsem zpozornel, ale underworld ascendatn bude hodne spatne, jak detska strilecka proti hororu. Neda se to srovnat. Radsi zahraj Fallout 76. :-)

        • radim.zaty

          Ještě jsem to nezkoušel, není čas. Nechám si to až na později, mezitím to opatchují. Nerad dělám betatestera zadarmo :)

      • skaven

        jezus, na tyranny som zabudol, a Pathfinder ma nejak prestal bavit...tam nieje ta tuzba to ukoncit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit