Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli se nepletu na Kickstarteru byla podobná tahová strategie (na hexech) ze středověkého Japonska. Nevíte někdo název? Bohužel ale asi neprošla.
  • Sedi mi zanr, kdyz je na vyber preferuji 2D grafiku kvuli prehlednosti, nevadi mi ani "pixel art", zacinal jsem na didaktiku, ale koukat jak do sebe narazi zatluceny kuzelky, to fakt nerozdejcham. Snad vyjde nejaky mod, napr. s vojenskym znacenim jednotek...
  • Ale pánové, co to tady plácáte. Jaký pixelart, jaká slabá grafika? Jedná se o pár lidí, kteří kdysi udělali poměrně osekanou hru, lidi to bavilo a kupovali to v EA (pro neználé - early access). Tak si na tom dali ještě práci, nafoukli dost obsah, dokonce se přestěhovali do vlastních prostor a teď vydávají finální verzi. A víte, co je na tom nejlepší? Oproti zdejším kecalům slaví úspěch, něco vytvořili a prodeje jsou opravdu velké. Jo a víte ještě co? Ta hra je fakt zábava.
    • rohlos
      Asi bych to nedokázal napsat líp. *3*
  • Nebrečte tu nad grafikou, nabízí se Vám tu velmi kvalitní strategie a Vy tady řešíte jen pozlátko. Až vyjde nový Mount and blade tak ho raději nehrajte, grafika nebude tak krásná jak v novém Far Cry a Battlefield a to znamená že ta hra bude také špatná a nestojí za koupi. Já jsem tuto hru koupil za plnou cenu a doporučuji ji všem co si rádi zahrají RPG strategii ve stylu Mount and blade jen s 2D grafikou kterou já považuju za plus.
    • batlle brothers jsou ve stylu mount and blade? tos upad ne? naprosto odlišnej způsob hraní, naprosto odlišný hry
      • Podobá se správou vlastní družiny, jejich žoldem, výzbrojí kde každá má své výhody i nevýhody, období středověku, plníš úkoly pro vesnice i lordy, bojuješ proti banditům atd.
      • Paulcz
        Hm, vždyť to je úplná vykrádačka Mount and Blade konceptu. Jediný rozdíl je v tom, že souboje jsou tahové a jde tam dělat méně věcí.
    • Zrovna včera jsem nainstaloval nový FC:Primal a musí se nechat, že ten engine je vážně už zastaralý... Nelíbí se mi to, nepůsobí to hezky a za ten výkon je ta cena neúměrná. Třeba DOOM4 mi běží plynule a vypadá 10x lépe
  • tohle opravdu ne. jestli chcete videt nádherný pixelart, podívejte se na duelyst (hra jako taková mne nechytla ale grafiku má užasnou)
    • Kozy
      To je pravda, hlavně v oblasti animací to podle mě nemá moc konkurenci. Škoda, že není nějaká mobilní verze.
  • A co je na te grafice spatneho? Kvuli tomu, ze je kreslena a postavám jde videt jen horní polovina tela, prece neni spatna ani preudo-retro, je to proste vizualni styl, ktery si vyvojari zvolili. Na postavách jde videt promenujicí se equip a dokonce i zraneni, kreslenost tomu propujcuje mnohem lepsi atmosferu nez ma jakejkoliv render a osobne jsem si s hrou uzil mnohem vic zabavy nez s treba s BF 1 z jehoz grafika jsou tady vsichni na vetvi. Navic jednoducha 2d grafika je paradni prilozetost pro modery.
    • Paulcz
      Mě ta grafika nevadí, na druhou stranu třeba v Rimworldu vypadá pohyb postaviček mnohem lépe. A je pár možností jak postavy rozhýbat s tím, že bude vidět vybavení atd. viz. animované sprity alá Darkest Dungeon.
  • tomekbobek
    Battle Brothers jsou opravdu skvělí. Jen je škoda, že nerealizovali vše. Nejspíš došly finance nebo čas. Mělo tam být více druhů nepřátel a kultur.

    Teď ke grafice, která patří k těm realističtějším. Podle posledních archeologických nálezů se během temného středověku odehrávaly bitvy napůl v podzemí. Rytíři a jejich zbrojnoši se po pás potáceli zabořeni v hlíně a museli se ke svým nepřátelům prokopat. Nenašli se žádné bojové lopatky, a proto se nejspíš používali helmy. Polopodzemní boj se pak vrátil v první světové válce se zákopy.
  • Ani jsem nestačil vlézt do diskuze a už tu je žehrání na absence hi-end grafiky... lidi, jděte radši spát! *12*
    • Hi-end grafika a to, že to prostě vypadá hnusně je rozdíl.
      • Asi koukáme na jiný screeny. Vypadá to obdobně jako Don't Starve a mnoho další her na tenhle (graficky) způsob a nevidím problém - esteticky to lahodí oku, zfušovaný to taky není. To už mi skoro připomíná debatu o Shadow Tactics, kde měli některý trollové taky problém s grafikou, která nenaplňuje imaginární požadavky (který jsem teda ještě neviděl specifikovaný) a přitom byla krásně malebná. *12*
  • Žeru Adama Homolu!
    Celej měsíc o něm skoro neslyšíte.. a pak v jeden den na Vás vyskočí od něj asi 20článků, že si v ten moment myslíte, že je Homola's Day
    • Inquisitor
      Na dneska vyfasoval službu :)
  • Další tým bez schopného grafika? Nemusím mít hi-res foto realistickou grafiku. Stačí se podívat třeba na dnes už letité knights of honor. Jednoduché 2D, ale stále vkusné a koukatelné. Přijde mi, že už se to nějak zapomnělo a pod "retro" grafiku se schovává kdejaká hrůza, která by ale neobstála ani v době na kterou si hraje.
    • Paulcz
      Knights of Honor mělo 11 grafiků.
    • 1) A jak by fungovali ti miniaturní pinčlíci fungovali ve hře, kde máš max 14 postav v partě.
      2) To jednoduché 2D jsou rozanimované 3D modýlky a ne ručně kreslené věci
      3) Battle Brothers nemají retro grafiku, ale normálně ručně kreslenou.
      4) To co je na tom tak divné, je použití bust místo celého rozanimovaného těla... Chce to zvykání, ale je to tak lepší, protože pak ve hraní nezdržují neustále záběry na rozanimované činnosti, které akorát zdržují, ale hráč je musí vidět, protože na nich dělalo 2 roky 15 lidí (Třeba v nových Xcomech)
      • ad.2) pouze jednotky jsou animované sprity. Města, krajina a mapa už rozhodně není 3D model.
      • Banished dělal také jeden člověk a hunsě to nevypadá, takže výmluvy stranou. Nejde ani tak o techniku jako o celkový dojem a ten prostě nepůsobí hezky a o zvykání to nebude. Celkově to neladí - podobně jako u Empire Earth 3 kde to taky vypadá, že jednotky, budovy ani terén do sebe nezapadají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit