Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz na hráče Shadowrunu, myslím předlohy, pokud používáte čtyřková pravidla. Můžete mi prosím napsat v čem jsou lepší/horší než předchozí? Moc díky
  • Jack1947
    Ted ještě aby zkusily štěstí onlajn, hmm to by to tedy dopadlo. *7*
  • Hru neznám, takže se pám, má to něco společného se Shadowrunem?
    • XorxoxTalarius
      Jmeno *1*
    • "Bohužel, jak některé recenze uživatelů early accessu poznamenávají, systém soubojů si prakticky nic nebere ze stolní předlohy a stejně tak tvorba postavy a systém schopností"
      • Škoda, Shadowrun je výborná hra a mám ji nesmírně rád, takže na pc bych ji bral všemi deseti...

        *oprava - omlouvám se, po přečtení prvních vět jsem to vzdal...
        • Kdysi jsem to hrál. S dobrejma lidma bezva zábava. Na Pc by to muselo mít sakra dobrý příběh a výbornou AI s velkým rozvětvením rozhovorů. To by byla hodně složitá a drahá hra. Ve finále by se asi nezaplatila. Dneska více táhnou relaxové akce bez přemýšlení.
          • No mě právě lákal koncept online hry s tvorbou postav dle trojkových pravidel, možná zjednodušených a k tomu nějaká náplň, příklad - tým, který splní úkol dostane víc exp, než tým, který ty druhé jen vymlátí atd... ale to je asi jen utopie, jako stalker online a fallout online..
            • Shadowrun je hodně o lidech. Pokud by v online byl game master, který by měl možnost připravit příběh a pak do něj zasahovat, tak by to bylo fajn. Pokud by to bylo pevně naskriptované, tak by mohl být problém. Navíc je asi trochu problém svázat normální svět s matrixem a astrálem. To jsme vždycky čekali, než si to daný hráč vyřeší a to mohlo i trvat. Mě by zatím stačila kvalitní online hra ze světa Mechwarriors. Klidně něco s instancema pro party jako ve Wow. A z bosse by padnul ER PPC *4*
  • Pokud to bude tak dobré jako poslední Xcom, tak se už těším
  • VaZqeZ_EU
    Vypadá to hrozně... Ten rádoby "Disney Style" je tu ještě více tlačenej, jak v Shadowrun Returns, kde se mně grafika líbila.
    • Souhlas, kéž by nám dali porci pořádné špíny a hnusu inspirované např. vybydlenými částmi současného Detroitu - to by bylo žrádýlko...
      • Přesně ! Něco jako špinavé pasáže v Bladerunnerovi
        • takže všechny? :)
          • asi tak *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit