Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neznáte někdo zápletku k tomuhle klipu ?:)
    písnička skvělá, video nejlepší ale mate mě ten základ.
    copak takhle vznikla legie Chaosu ?
    https://www.youtube.com/watch?v=WoBWsh4s2cY
    • XorxoxTalarius
      Video je o tom ze Cisar na zlatem trunu vzpomina na udalosti ktere ho tam zavedli. I moment kdy Lorgar svedl Horuse k Chaosu, tim ze mu ukazal jak bude vypadat budoucnost, ovsem uz mu nerekne ze ji sam zpusobil.
      Je tam i to ze Cisar nedokazal v poslednim boji zabit sveho milovaneho syna a tak utrpel smrtelna zraneni. Ovsem tesne pred tim nez dokazal Horus zasadit posledni ranu, tak ho Cisar vymazal z existence. Nasledne jej Rogal Dorn ulozil na zlaty trun.
      Ono je to dost komplikovane popsat celou udalost v kratkosti. Ono existuje zatim 43 knizek ktere tohle popisuje :)
      Ale tady mas video s historii: https://youtu.be/z9ctpH2k3V8
  • nebudu kecat, vypadá to strašne *1*
  • Na to se těším, Slitherline rozodně v minulosti nedělali sračky, takže ten core by měl být solidní, a WH40K kabátek jen třešnička na dortu...ale počkám na recenze
  • za velký pen íze jsem koupil Warhammer Regicide a je to tragika kterou jsem hrál všehovšudy 15 minut.
    takže další hry od W40 nekupuji.. děkuji.. je mi jasný za co to bude stát
    • XorxoxTalarius
      To je ale tvoje chyba ze jsi si koupil sachy se skinem W40k
      • a ešte za velké peniaze..:D *1*
  • Tak tohle je spíš Santus Reach...
    • Kozy
      Tak tohle se povedlo *15*
  • Dnes potvrzení že ME:Androminda bude špatná hra... teď i W40K spletitost blbostí.
    Ještě že každý druhý dneska dělá hry, takže jedna ze sta stojí zato... ámen, kuř kámen
  • V poslední době platí pravidlo, že přepálená grafika = zabugovaná hra (takže je docela předpoklad, že tenhle grafický hnus bude dobrá hra). Problém je, že v poslední době docela HODNĚ MOC platí pravidlo, W40k = špatná hra, protože vlastník značky propůjčuje práva kdejakým kreténům, co dobré hry - a natož třeba pěkné hry prostě neumí a nemají na to. Na první, druhý a i třetí pohled tohle vypadá na hnusnou, zabugovanou a dementní hru. Jsem milovník světa W40k, ale čím jsem starší, tím míň jsem ochoten kvůli své lásce k universu hrát dementní a navíc ošklivou hru.
    • tj. SH Deathwing byl můj první refund
  • TheGGG
    ano, ještě by těch blbostí které przní značku warhammeru 40 000 mohlo vyjít víc *7* vůbec není lepší udělat jednu kvalitní hru, jak 10 šuntů...
    • XorxoxTalarius
      Videl jsi gameplay? Ta hra vypada na poradnou slupu. Rozhodne lip nez DoW3.
      • TheGGG
        DoW3 už jsem dávno odepsal, ale w40k zasluhuje nějakou pořádnou FPS/TPS
        • XorxoxTalarius
          Tak pojd hrat Eternaly :)
      • Na to neměl čas, musel přece napsat ten nejlepší komentář ..
    • hral si to alebo sudis len podla grafiky? ano, vychadza vela kravin ktore robia hanbu W40k ale konkretne tento titul to byt nemusi (ked prekusnes vizual...)
  • pisu si, space crusade to sice neni, ale sanci tomu dam *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit