Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " město bylo během 24 hodin evakuováno " Takže zase mesto v karanténe bez normálneho života ? V arkham city to malo atmosféru ale už to začína byť otravné a skôr to vnímam ako lenivosť/neschopnosť
    • Gonzi
      JJ, třeba postupná evakuace, resp. začátek v normálním městě a jeho postupné vyprazdňování během hry by bylo úplně něco jiného. (mám pocit že to tak bylo v prototype, ale už si to moc nepamatuju)
      • S tou postupnou evakuaciou je to skvely napad, to by mohlo paradne pridat na atmosfere...
        na druhu stranu Amazing spiderman mal v meste normalnych obyvatelov, ktorych bolo treba obcas zachranovat, ale bolo to cele za denneho svetla, to sa k temnemu rytierovi moc nehodi...
      • na druhou stranu, co je to "normální život" ve čtvrti jako je Arkham city, asi to nebude ideální místo pro stavbu domku s malou zahrádkou pro rodinu s dětmi
  • Arkham Knight bude Joker
    • Lynch
      Žolda je přece mrtvej.
    • Na tuhle věc vývojáři už řekli, že Joker se určitě nevrátí.
      • pamatuj si moje slova Joker neni mrtvej
      • můžou si říkat co chtěj
  • maros.goc
    myslel som ze Arkham Knight je Batman :)
    • strabo
      A co Nightwing?
  • Vezměte někdo Bachovi klávesnici!
    • blixa
      Smůla, mam notebook. ;)
  • firebug
    To rychlo-přitahování a plachtění po městě mi už v Arkham City připomínalo spíše Spidermana. V rámci plynulé hratelnosti a rychlého přesunu na druhou stranu města je to ale skvělý prvek, jehož ovládnutí vyžaduje určitý skill a je s tím pak docela sranda. Když jsem potom hrál Arkham Asylum, strašně mi to tam chybělo... :-)
    Moc se na Arkham Knight těším!
    • jelikož není nikdy možné spadnout a nabít si kokos, tak to opravdu moc skillu nevyžaduje *4*
      • firebug
        To sice jo, ale pokud se chceš pohybovat po městě naprosto plynule, bez záseku a občas si vystřihnout nějakou parádičku jako něco podletět či těsně minout, tak to nějakou tu zkušenost vyžaduje ne? Nebo jsem jedinej, kdo se tak trápil při těch "tréninzích" kde se muselo proletět tím dlouhým tunelem pod továrnou na hračky, nebo kličkovat v té zastřešené čtvrti poblíž vstupu do metra?
        • Nejsi jedinej taky jsem se natrápil a hodně :D :D :D
  • MARTASLJ19
    No ale dúfam, že si Batman: Arkham Origins chlapci zahrali, pretože bossfighty tam narozdiel od nich boli na výbornej úrovni a aj celkovo ma tma viac bavili boje, pretože vedeli odraziť aj Batmanov útok.
    • cumpi3
      Boss fighty byli úplně stejný, jako v předešlých hrách...jak principem, tak občas doslova i stylem hraní, viz boj s COPPERHEAD byl vlastně boj s RASH´AL´GHULEM...část boje s DEATHSTROKEM byla taky vybráná ze souboje s RASHEM...DEATHSHOT souboj jsme viděli v podání CATWOMAN a TWO-FACE...takže ty souboje byli na stejné úrovni...jestli se pro mě nějaký souboj trochu lišil, tak to byl souboj s FIREFLYem...na druhou stranu v CITY mě totálně dostával (hlavně na nejtěžší úroveň v game+) souboj s MR.FREEZEM
      • Mne suboj s fireflyom totalne pripominal suboj s Poison Ivy z Asylum.
        Zrovna som rozohral zase trilogiu a uz som u Origins a ta hra je proste nezvladnuta v mnohych veciach oproti predoslym dielom, proste taka amaterskejsia kopia.....holt WB Montreal nie je Rocksteady.
  • cumpi3
    Tak já se moc těším...ARKHAM série je mou srdcovou záležitostí, a zdá se, že bych nemusel být zklamán...
    Musím ale přiznat, že se bojím batmobilu, jelikož to je prvek, který hru může jak výrazně obohatit, tak i zkazit, pokud se auto bude špatně ovládat atp...
    A též je škoda, že město bude plné kriminálníků, jinak ale bude vylidněné. To mě mrzelo už na ORIGINS, a zde jsem se těšil, že by alespoň v nějaké míře mohli být...
    I tak to ale bude skvělá hra...snad *4*
  • Ja se trochu obavam jednoho: ze namisto alespon trochu ziveho a otevreneho sveta, namisto opravdicky pusobiciho mesta, to zase budou prazdne ulice. Ktere navic vic nez dojem mesta budou opet pripominat spis nejakou industrialni grapplovaci-letaci arenu - viz City i Origins, kdy clovek nemel pocit, ze by letal (byt v City ponicenym) ve meste, ale spis po prapodivne smesi obrich bloku a kominu.

    Jinak podezrivam, ze tajemny skorobatman bude Azrael...
    • Dle odkazu z Arkham City by se opravdu dalo tusit ze Arkham Knight bude mozna prave ten Azrael. Ale osobne bych si spise typnul na odkaz z Arkham Asylum, kde byly ruzne biografie Super-zlocincu, a dle mého to nejvíce sedi na Promethea. Zkuste si precist znovu jeho biografii :)
    • Tak 1. hra bola blazninec 2. to bolo akoze vazenie a posledny sa odohraval v jeden vecer ked boli vsetci posra** lebo vonku behali superzlocinci:D takze dejovo to davalo zmysel ze nik neni vonku ale hej mohli by spravit ako v ac alebo gta 4x to bude posobit trapne..
    • Azrael to nebude.

      "Rocksteady navíc spolupracuje s DC Comics na vytvoření zbrusu nového zloducha, který otestuje schopnosti Batmana na doraz."
    • cumpi3
      Prázdné ulice? Ulice v předešlých hrách žily...a krom toho v nich bylo nespočet odkazů pro fandy komixu...
      • Ulice v predeslych hrach zily - tlupami zlocincu. City to samozrejme vysvetlilo tim, ze to bylo vezeni. Ale v Origins to bylo mrtve mesto. Teda opet az na tlupy potencialnich obeti batmanovskych pesti. Nepotrebuju davy nahodne generovanych lidi, ale aspon spetku vic zivota. At to vypada, ze je Batman ve meste Gotham. A ne v opustene tovarne.
    • Co si představuješ pod otevřený? Vždyť můžeš "létat" kamkoli. A jak moc očekáváš živé město, když jsou ulice zaplavené zločinci? Ty by sis vyšel na odpolední procházku s manželkou a dítětem, třeba? :)
      • v GTA jsou taky ulice plné zločinců a ještě k tomu zvládnou udělat krásně zivě působící město
  • Shaker
    To rychly pritahnuti a pokracovani v plachteni bylo uz v Arkham city, jen se to muselo odemknout, paradni vecicka...
    • cumpi3
      ale ja to chapu tak, ze ted to pujde az do te miry, ze te to nezpomali
      • blixa
        Upřímně, to že to šlo v AC odemknout, jsem nevěděl/zapomněl, ale každopádně tady je to opravdu úplně plynulý - nezpomalí tě to vůbec, spíš naopak zrychlíš. Defacto můžeš lítat městem na libovolně dlouhý vzdálenosti.
        • firebug
          Takže, to funguje asi stejně ne? V Akrham City to taky zrychluje (https://www.youtube.com/watch?v=6_L7JHTonnQ). Nebo to bude ještě rychlejší?
          • Shaker
            Chtelo by to to video, o kterym je clanek no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit