Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Snaží se zřejmě uprchnout před opresí totalitního režimu, který praktikuje kontrolu myšlení občanů" - ahá, takže zdrhá z EU... *1*
  • MickeyMutant
    "Tvůrci Inside se chovají přesně tak, jak se jmenují. Hrají si na mrtvé (Playdead) a nenabízí o Inside jedinou konkrétní informaci, jedinou tiskovku, jedinou popisnou větu. Jen pár trailerů, včetně jednoho z E3 tady v článku, několik gifů na oficiální stránce a obrázky."

    To by se na to chudák herní žurnalista vykvák! Žádné Inside informace? Maštal, aby si ty zprávy snad cucal z prstu jako obvykle, ne?
  • Limbo je moje srdcovka, jedna z mála nezávislých her, která mě dokázala oslovit. Těším se i na Inside. Onen ,,informační blackout" jak psal tady kolega, na mě působí silněji než kdejaká reklama :D apropo, fakt by se mohlo něco udělat s tou reklamou.. jste mi sympatičtí,tak mám na vašich stránkách vypnutý ad-block a beru to, ale kdyby se ta reklama aspoň měnila, nechci vidět před každým videem reklamu na KFC, stejně si u nich nic nedá, spíš se mi takhle zprotiví :D
  • Vazeni Majitele
    ty Vase reklamy na KFC me uz fakt s***u. Spis me odrazuji nez jaky mají puvodni ucel..... hlavne to ze není hlasitost ulozena z předchozího sledovaji videi.....Udelejte prosim alespoň s tou hlasitosti uz konecne něco. Predem dekuji
    • Je to takový prima trenažér postřehu - 3, 2, 1 .. klik!
  • Loneck
    Jasná koupě.
  • nemyslim si že slovo "pokračování" znamená to co si vy myslíte že znamená.
    • sleepless
      Dobrý postřeh, upraveno. Díky.
  • mikezz
    Ten informačný blackout vývojárov mi príde rovnako sympatický ako bezslovné tajomné rozprávanie príbehu Limba a snáď aj Inside. Funguje im to perfektne, aj keď z gameplay videí to vyzerá na ďalšie Limbo bez 2D mágie. Každopádne stále super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit