Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem to sice nehrál, ale viděl jsem spoustu videí a ten policajt za kterého hrajete mi příjde jako nejnesympatičtější herní postava, jakou jsem kdy viděl *4*
  • posila
    Video pekne, ale misto misto traileru na DLC pripad k L.A. Noire bych radsi o R* Games videl neco jako obrazek: velke V na cernem pozadi.
    • No do pytle... To ticho uz me zacina drasat nervy : D
      Po vydani ctyrky jsem cekal ze touhle dobou uz budu davno parit nejaky ctyrkovy Vice City, a ono skoro po ctyrech (fakt??) letech furt nic.
      Snad se neco oznami az utichnou ozveny E3
      • gamescon je v srpnu?
  • Odulin
    Po tom jak Phelps skončil, mi připadá trochu divný vidět ho znovu na scéně, ale zas nekup to za 4 babky:)
    • Co treba davat bacha na spoilery!
    • Tak ono je to logicky předtím koncem :D...no kupovat jeden 40minutový případ se mi zatím nechce :) třeba bude za pár měsíců nějak pack :) za výhodnou cenu +chybí ''desk'' vloupaček o kterém phelps chvíli mluví ...to kdyby udělali tak kupuji :)
      • posila
        Pack uz je ted ... Rockstar Pass, za zvyhodnenou cenu (do nejakeho data). Krome nejakych blbin jsou v jeho cene 2 preorder priprady a 2 budouci pripady.
        • Já vím ale časem až si to každý vlastník koupí tak zase něco bude :) respektive třeba na víkend/týden zlevní RP :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit