Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to bude alespoň tak zábavné jako Search and Rescue 4, tak se moc těším.
  • Bylo by fajn kdyby kluci udelali verzi i pro konzole.
  • Tak na tohle se těšim ...
    Konečně simulátor, kde bude to co dělá hry zábavnejma. To je podle mě kariéra nebo příběh. U ostatních simulátorů mi kariéra chybí. Letět si jen tak bez cíle z letiště na letiště(popřípadě se plavit z přístavu do přístavu) neni ono, když při tom nemužu vydělávat peníze. Takže konečně to někoho napadlo :-) konečně budu muset začínat v nějaký šunce a postupem času budu vydělávat na lepší a větší stroje :-) Fakt se na to těšim, jen mám strach aby to muj komp utáhnul ...
    • Kariéra je super, vzpomínám na mé herní začátky na Commodoru C64 na hru F14 Tomcat nebo jak se jmenovala, jsem měl radost za kažý postup, nebo jak jsem si mohl vybrat přezdívku (myslím že jsem si vybral "Stiletto") *4* Každopádně vrcholu zapojení kariéry a jakéhosi "RPG" do simulátoru pro mě dosáhla hra: B-17: Flying Fortress - The Mighty Eighth, zvlášť když jsem si pojmenoval všechny členy posádky podle mých kámošů *4*, když mi ho pak při misi zranili nebo dokonce zabili, radši jsem ji dal znovu než abych hrál bez něj... *1*
    • Na tohle byly do FS addony jako FSPassengers. Najednou člověk nesměl lítat jak prase (protože by vracel peníze za letenky a ještě dostal fakturu za úklid poblitého letadla *4*), když se šetřilo na údržbě nebo dostával motor moc za uši, tak to jednoho krásného dne někde nad mořem chcíplo... dalo se tam provozovat v podstatě všechno od vyhlídkových letů s jednou starou cessnou až po aerolinku velikosti Lufthansy...
  • NEVÍ NEKDO jak u hryapache air assault aktivovat svetlice??
  • Chtěl jsem se zeptat, zda-li redakce plánuje do budoucna recenzi DCS KA-50 Black Shark nebo DCS A-10 Warthog?
    • sleepless
      Recenze DCS A-10 Warthog uz je napsana, vyjde velmi brzy :)
  • Z marketingoveho hlediska krok vedle. kdo to bude hrat? jenom par nadsencu. Kdyz nekoho bavi hybat packama at jde do kurzu litani s vrtulnikem
    • Trochu blbej názor ne? Když někoho baví střílet na počítači, tak ať jde do války? To je to samý. Navíc simulátory mají mezi sebou celkem malou konkurenci a základna virtuálních letců, taky neni tak malá, jak se všeobecně soudí. Přímo zlatý důl to není, ale něco se vydělat určitě dá. Když je sim dobrej, koupí si ho téměř každý fanda. Koukni třeba na serii DCS, jakou udělala, díky jejich velice kvalitní práci, díru do světa. Co se týče vojenského létání, nic lepšího není (nepočítaje starší kousky jako Falcon apod.) a každej fanda nelétá nic jiného.
      • krunoslav
        já si to koupím i když nejsem žádný hardcore letec, takže to určitě zaujme i další a ne jen ty ostřílené *4* se vším co píšeš souhlasím
      • Presne tak. Jeste to doplnim faktem, ze Take on Helicopters neni megalomansky projekt, ktery zabere roky vyvoje. Je to vyuziti zkusenosti, jista vylepseni toho, co BI znaji a tudiz vyvoj neni tak nakladny. Osobne to vidim jako dobre promysleny projekt s malym rizikem, ktery bude take hodne závislý na praci komunity. Ta by ho mohla dostat hodne vysoko.
  • Mahcake
    Vypadá to dobře, ale bez pořádnýho joysticku to nebude asi taková zábava.
  • Bohemia Interactive ví co dělají a dělají to dobře. Fandím vám.
  • fallout
    Tak na tenhle simulátor se fakt těším... *3*
  • Moc pěkné, příjemně překvapili. Jsem rád, že ještě existují studia, která si mohou dovolit vytvářet hry pro určitý okruh lidí a ne pro mainstreamový trh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit