Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omezenci co kritizujou konzole... Směšný... Můj gauč ze kterýho hraju má pokrokovější názory než vy zamindrákovaný trosky. Nesouhlasím, že by měla RDR být exkluzivita, protože je to opravdu skvělá hra, ale na druhou stranu taky nesouhlasím, že by nemusela být. Spousta exkluzivit na PC taky není pro konzole. Hold každý má svoje pro a proti. A pokud RDR pro PC ano, tak za stejnou(vysokou) konzolovou cenu. Když všichni, tak stejně.
    • Clovek co kritizuje konzole ma daleko do omezence. Co je smesne a co se da povazovat za omezence je pitomec co si da "CZ" za nick.
  • Nový RDR by som rád uvítal, ale mohli by tentokrát zapracovať na príbehu a postavách. Neviem, prečo mnohí tvrdia, že RDR mal skvelý dej. A už vôbec neviem pochopiť ľudí, čo chcú aby bol RDR sfilmovaný. RDR mal pomerne otrepaný a nudný príbeh - chlapík hľadá ďalšieho chlapíka, aby ho odovzdal spravodlivosti, respektíve ho zabil. Na záver "dramatický" zvrat, ktorý všetci čakali už od začiatku. Inými slovami typický klišoidný westernový dej. A nespočetné množstvo 'plot holes'.

    Ako príklad uvediem hneď úvod, keď Marston ide do tej pevnosti. Človek by čakal od skúseného "gangstera" ako Marston viac rozumu ako predviedol. Jediný dôvod, prečo prežil je, že scénaristi tak rozhodli.Ináč by hra mala 5 minút. Nehovoriac o tom, kým bol zachránený - Bonnie a jej fotrom. Keď sa nad tým človek zamyslí, z geografického hľadiska, neexistuje žiadny rozumný dôvod, prečo by sa nachádali pri tej pevnosti, vzhľadom na to, že ich farma je úplne niekde inde a cesta k pevnosti nevedie nikam inam ako do pevnosti.

    Postavy sú zväčša zabudnuteľné, obvzlášť v druhej časti hry (čo je čo povedať, keďže rockstars má zvyčajne zaujímavé postavy). Marston je najklišoidnejší westernový hrdina, akého si mohli zvoliť. Jediné postavy, ktoré si podľa mňa zaslúžia byť spomenuté sú Bonnie a Marstonová žena a dynamika medzi nimi tromi. To flirtovanie a doberanie si ma skutočne pobavilo.

    Viem, že to možno znie ako zbytočné rýpanie, ale ja mám rád hry s dobrým strhujúcim príbehom a RDR rozhodne takou hrou nebol. Napriek tomu, ak RDR 2 bude mať rovnako dobrú hrateľnosť, tak si to rozhodne kúpim.
  • B.o.b
    On ten Strass Zelnick nebude nějaký namyšlenec.
  • Mato1987
    Hmm, pokračovanie RDR? sem s tým :)
    A čo takto Mafia 3?
  • Když jsem RDR začal hrát akorát mě definitivně exnul xbox.Tak že jsem doufal v PC a bohužel nebylo a asi ani nebude.Stejně to asi bude i s gta5
  • Bioshock si zaslouží odpočívat v pokoji po tom odpadu známým jako Bioshock Infinite.

    O mrtvých přeci jen dobře, tak proč sakra chcou dělat další díl?
  • Já si taky myslím že nejlepší na hraní je PC. A moc mě mrzí že RDR jsem neměl možnost si zahrát:-(
  • BoB.2
    Doufám že tentokrát Red Dead Redemption na PC.
  • TheGGG
    Doufám, že pokračování vyjdou. RDR a Bioshock byly skvělé hry. RDR bych prosil exklusivně pro PS4 a xbone.
    • matt
      Můžeš mi říct, proč by mělo být RDR exkluzivně pro konzole? Já mám PC i konzoli, takže je mi vcelku jedno, na co to vyjde. Nicméně nevidím důvod, proč bys to měl chtít PC-čkářům odepírat..
      • TheGGG
        na PC je taky hromada skvělých exklusivit, tak to je bylo a vždy bude, vše nemůže vyjít na všem.
    • Neboj, o RDR nikdo z PCčkářů zájem nemá, je to podřadná hra, která vychází na konzolích. Nic víc.
      PCčkáři mají na víc a nepodvolují se mainstreamu.
      • TheGGG
        Tak to si mě uklidnil, já už chtěl volat do R* aby udělali PC verzi, ale když nechceš...
  • h0p3
    Když jsem toto ráno četl, běhal mi přitom mráz po zádech. RDR byl důvod proč jsem si tehdá koupil xbox.
    • Čímž si zradil jedinou pravou a vyvolenou platformu, PC. Doufám, že svůj názor přehodnotíš, neboť do nebe se nedostanou ti, kdož hrají na konzolích.
      • kickasl
        Jupí! Nový trol. Čím jsme si Tě zasloužili, ó mocný?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit