Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na konzolích jsem se nahrál dost a dost, ale to ovládní si neumím představit.... Každej si ztěžuje, že FPS se na tom hrajou špatně, ale není to pravda, je to jen jiná zkušenost a pocit, jasně nemůže se to přesnosti a rychlosti rovnat, ale zážitek je to stejně kvalitní a intenzivní. Ale tady???? Nevím no třeba jak s barbarem budeš "Leapovat" tam kam chceš případně potřebuješ... No nic, Diablo mám na PC, takže netřeba ho na konzoli...
    • označíš místo kam chceš a stlačíš leap
  • D3 ještě nekdo hraje? *1*
    • sakra, v praci som ti dal minus za prijebany koment, pridem domov a mas nulu. Tak ti dam minus aj doma *2* . To uz je fakt trapne, v kazdej diskusii pod D3 sa najde kokotko co tam musi napisat "D3 ještě nekdo hraje?".
      • Teď se musíš cítit drsně *1*
    • Jen milion lidi denne, jinak nikdo ;)
      • A ty budeš určitě jeden z těch hardcore hráčů, co? *3*
        • Ja nenakupuju na aukci veci (jen prodavam) a pouzivam jen svoje dropy, takze sem celkem slabej. ALe i hc inferno se takhle v pohode dá hrát...
          • Sorry, to patrilo jinam *1*
    • cinsky farmari prece
  • Zajímavé, že když vyšlo D3 a hráči kritizovali Blizzard, že zjednodušili franchise pro konzole, tak Blizzard to vehementně popíral. *3*
    • A Diablo I bylo taky zjednoduseny pro konzole?
  • Diablo svet pro me skoncil tim, ze vysla D3ka ... RIP
  • matt
    Jediný, co mě zajímalo je, jak se bude chovat kamera, když se hráči rozutečou a to ani jednou ve videu neukázali.. Jinak co se týče ovládání si nedovedu představit, jak to nehraju na myši, ale já jsem rozený PCčkář, takže tohle nemůžu objektivně posuzovat. Pravděpodobně to bude jen o zvyku..
    • tak zase tolik moznosti neni
      1. na obrazovce se vytvori vlastni obraz pro daneho hrace (pochybuji)
      2. hra ma vycentrovany obraz na jakousi prumernou polohu hracu a nikoho nepusti z obrazu (tipuji)
      • matt
        No tak tyhle možnosti mě samozřejmě napadly taky *3* Jen jsem chtěl vidět, jak to bude vypadat v praxi, protože si nedovedu představit, že se rozutečou po Fields of Misery a kamera to bude zabírat celé, popřípadě hráči narazí na jakousi neviditelnou zeď, ze kterou nebudou moc jít..
        • Podle mne to bude jako u Sacred 2 na konzolích - prostě to hráče nepustí od sebe mimo obrazovku a zsatví se o okraj obrazu při určitém maximálním zoomu
          • Matthew1J
            Nebo klasický splitscreen.
  • http://www.youtube.com/watch?v=1Qi_2RARYR4
  • blby na coopu je ze vzdycky se najde nejakej nerd s uber equipem a vy pak jste zbytecni a pak to neni zabava
  • Pozitivní je, že konzolisti nikdy nepoznají skutečný hardcore mod :)
    • ty si jako myslíš,že když nemáš prachy na konzoli + pc ,že si něco víc? Nebo kdo je to konzolista podle tebe? Člověk co nemá pc?
      • A ty si jako myslíš, že ten kdo nemá konzoli na ní nemá prachy? Třeba názor, že někoho konzole nezajímají a jede si čistě PC asi neexistuje že? *7* To mě opravdu dojímá tohle.
        • Přesně tak. Už jen moje grafika je držší, než stojí obě konzole dohromady. O penězích to není.
      • Nechápu co tady plácáš. Já tím myslel to, že na pc musíš být online, což znamená, že nad tebou v HC neustále visí Damoklův meč v podobě lagu ne disconnectu. O tohle bude asi většina konzolistů ochuzena, protože můžou hrát offline.
      • Podle mě myslel, že hc mod na pc je ztížen lagama a diconnectama. To v offline hře na konzoli nehrozí.
        • Ja hraju hardcore uz asi tak pul roku a jeste sem na disconnect neumrel. Ono je lepsi hrat v parte a pri disconnectu pak ma clovek sanci, ze ho zachranej spoluhraci. ALe dostat disconnect pri single hre, to je pak konecna. Kazdopadne hardcore mod vrele doporucuju vsem, je to o dost jinej zazitek a lidi na hc jsou taky vic pratelsky (pochopitelne).
          • No hrál jsem to s kamarádem hc mod, byli jsme na skypu, bojovali jsme ve druhém aktu na poušti, najednou mi skype poslal do uší oblíbený zvuk "je to v hajzlu" a než jsem se otočil na kamaráda, tak umřel na dvě mušky....takže nevím nevím hele :D
            DC určitě nevadí když nebojujete :)
          • matt
            Hrál jsem v partě a chcípl jsem na infernu v 2. aktu, když jsme potkali elitky s desecratorem. Připojení mi padlo a já tam zůstal stát. 60 lvl a 50 hodin v ... *13*
            • Je to hardcore no *13* Urcite si bojoval statecne!
          • PC hardcore mod, který už asi žádný konzolista nepozná: "Error 37" :D
  • Lawliet
    Takže oni nemusí mít internet a ještě mají co-op 4 lidí na jedné konzoli? No z druhé strany bych to bral. Ze svojí si říkám tak sakra, na chvíli mi vypadne internet a spadne mi hra. A jim dají ještě co-op. Šmejdi. (blizzard)
    • Protoze hrat 4 na jednom PC ve splitscreen samozrejme jde, bezne se svyma kamosema ohmatavame vsichni zaroven jednu mysku, ale zazracne kazdej hrajeme jinej charakter... Rofl, haters gonna hate. Zamysli se vlastne nad tim, na co si stezujes.
      • Matthew1J
        N PC si možeš připojit víc gamepadů stejně jak na konzole.
      • melee tank na klavesnici, ranged potrebuje aim, takze mys a treti do party s hacklym kinectem nakej support, pripadne jeste jeden jako druhej tank s joypadem, 4 najednou a kazdej jinak, ktera konzole tohle ma? tomu se rika PC *6*
      • Lawliet
        Víš o tom, že myš není jediné vstupní zařízení počítače, že jo? Vlastně kdybych chtěl, mohl bych to hrát i na volantu.
    • Keyz
      A lidi na PC to pořád kupují. Asi jím to zas tak nevadí.
      • lidi kupujou, protože chtějí hrát "diablo"... samozřejmě je štvou blizzardí lži, že "online je nutnost, aukce je nutnost, tak byla ta hra postavená", když pak najednou po roce to u konzolí jde i bez toho, ale bohužel, blizzard je jen jeden... kdyby byly dva, jeden co lže a druhej co je férovej, samozřejmě by lidi brali ten druhej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit