Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Ja ty manga zensky zeru. To je fakt moc pekny
  • Grand
    Ti pedousi japonsti si nedaji pokoj a porad tam budou cpat desetilete polonahe holcicky. *10*
    • del0
      U japonky nikdy nevíš, jestli jí je 15 nebo 30. I když je pravda, že japonci jsou hodně pedobear. *1*
    • Měl by ses seberealizovat trošku jinak, jako troll seš s přivřenýma očima strašně jednoduchej a generickej.
      • Grand
        Ale ja tu zadny trolling nevidim. *7*

        Mozna jsi jen trochu precitlively a beres kazdou zpravu se kterou nesouhlasis jako trolling.
        • Né tak to není jen sem si pročet tvoje příspěvky a usoudil sem, že si troll každopádně jestli nejsi troll tak tě spíš lituju páč ses teda moc nepoved. *9*
    • Nedělej Zagorku, grab your dick and doubleclick. *1*
  • Víc japonských her! Když už dochází anime *1*
    • 0011
      Anime dochází? Nějak jsem si nevšiml *1* tohle si koupím, ale já chci spíš víc takových her na 3DS do našeho regionu, na PC mě JRPG moc neba, ale na handheldu na cesty nebo na víkendové válení na gauči jsou takovýhle hry super
      • Tak z aktualnich koukam na 10-12anime teda uz ne kdyz sezona konci :D a jinak jsem jich videl tak 200-300 a to myslim jen tv serie coz je na to jak jsem vybiravej dost :D jinak o 3ds jsem uvazoval ale nejak se mi za to nechtelo utracet tak treba po pristi vyplate
        • To já to vím přesně 341, ale i kdybych nechodil do práce tak mám do konce života na co koukat *1* když ti dochází koukej na starší. Já vychytal slevu na bundle s majora's mask, bez těch ozdobných krytů, celé černé a s figurkou, ale nějak nemůžu sehnat fire emblem, tak zatím smažím Alpha Saphire, což jsem nečekal, protože pokémony(anime) nemusím, ale hry mají dobrý
          • Jsem hral na emulatoru jen ocarine of the time tusim :) jj na starsi koukam taky vzdycky si privyknout na kresbu ze zacatku :D ted mam stahle puvodni utaware to sice neni stary ale kdyz uz jsem koukal na soucasne tak at je to komplet a jinak j pokehry sou fajn teda hral jsem jen starsi ale snad nemaji co pokazit
  • snorgrind
    Na tohle sem zvedavej, Sorey v zestirii me moc nesedl, nastesti to zachranovali Edna a Lailah (zvlast pokud ste videli shimonetu *4* ) skoda ze jeji hlas uz nikdy neuslysime, RIP *13*
  • Ano japonské hry a anime obecně jsou plné klišé ale vždy působí originálním dojmem a ne že už jsme to někde viděli.
    • jj a všichni maj áčesy a mimo scénu připraveného vyzážistu s kadeřníkem.
    • az na ty velky oci nebo upskirt v kazdym druhym zaberu... *1*
      • MikeR
        Jsem viděl rozhovor na DVTV s překladatelkou těhlech věcí a prej ty velký oči nám mají přijít roztomilý. Tak moje chyba, to jsem netušil, že to mám brát takhle. *1*
  • Asharak
    No pecička! Konečně si ten ovladač koupím k PC. Snad bude stačit Steam ovladač.
  • elwiscomeback
    Čím víc JRPG, tím lépe. Občas je to sice plné klišé ale japonci vždycky dokážou překvapit designem, tím pověstným mícháním věcí které by normálního evropana ani nenapadly. Většinou je to co hra, to perla.....ať už v pozitivním nebo negativním smyslu.
    • opravdu některé věci jsou schopní vymyslet jen Japonci, teď jsem dokoukal anime z roku 1998 Serial Experiments Lain a musím říct nadčasová,surrealistická, fantastická, kyberpunková záležitost.
      • kdo ti dal mínus tak to neviděl, nebo absolutně nemá vkus, i když to není tak zásadní dílo jako Akira nebo GITS
      • elwiscomeback
        Mě jde spíš třeba o to, jak vezmu Evropské středověké reálie, na to naroubují magii, školní třídu snažící se založit demokracii a pro jistotu to říznou steampunkem, kdyby náhodou *1*
        • del0
          Úžasný... *7*
      • tak u mě pouze Cowboy beebop a ještě už nevim jak se jmenuje ale lidská rasa bojuje o přežití a planetu s obřma hmyzákama. Jinak je všechno bud uchylárna nebo totální uchylárna.
        • Zřejmě máš na mysli Blue Gender. Kdysi jsem ho sledoval na Animaxu, ze všech mecha anime byla tohle pro mě srdcovka i když měla dost depresivní atmosféru a děj.
          • to je vončo....díky. No právě, že to mělo takovou hodně postapo atmosféru a pro mě nejstravitelnější.
        • elwiscomeback
          To zní jak Heroic Age *1* Jinak Knights of Sidonia je celkem zajímavé anime na toto téma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit