Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt mě ale už štve, že za mě pořád někdo mluví. Jsou mezi námi i tací, kteří toho "nepovedeného Ramba" ocení. Myslim, že mluvit o hrách ve smyslu, že "ta hra byla zklamání" nebo "ta hra byla nudná" (to jsem se tu dozvěděl o Wolfensteinovi!) je dost odvážný, protože každej tohle prostě vidí jinak.
    • Kallessin183
      To máš pravdu, každý to vidí jinak, ale co je sakra recenze jiného, než názor recenzenta na kvality hry, ať už jsou dobré, nebo špatné.

      Když by to fungovalo dle tvého nesměla by recenze mít hodnocení, číselné, ani slovní. Jen by stroze popisovala možnost hry.

      Navíc nevím jak ty, ale já jsem jen hráč, rukama mi neprošlo spousty her a proto nemám možnost hru hodnotit nějak objektivně (tím myslím jakoukoliv), ale herní novináři jsou tu právě od toho aby hru zhodnotili dle svých znalostí a zkušeností s daným žánrem, nebo tématikou...
      • Jack1947
        Aby ukazali vsechny nedostatky i pozitivni veci... popsaly co se jim libi nelibi...

        ( Ovsem to se netyka dnesni degeneraci co dale degeneruje z nedodelku(BF) a sragorek typu COD - myslete i na mladsi hrace, jestli to pujde takhle dal hraci jako takovy snad vymrou a zustanou jen obtloustly konzumenti bez nejakeho cile nebo snad zabavy, hltaji jednu srjdicku za druhou a vrni... ke vsech nevsi-spokojenosti).
        • Kallessin183
          Ono je to vcelku obehraný téma, ale je pravdou, ža za poslední dobu (tak 3-4 roky) mi do rukou nepadla hra, která znamenala nějakou výzvu (netvrdím, že nejsou). U mě to zachraňují mody a oblíbené hry, které jsou sice straší, ale prostě baví a je tam chuť si zase zahrát.
          • Jack1947
            Na neco na ten zpusob jsem se snazil narazit... nejsem narocny HARDCORE hrac a zacinam to pocitovat take, to uz je co rict. Nevadi ze obehrane tema ale dulezite je se to resi. ( i kdyz smysl to nema samozrejme zde zadny).
    • Jack1947
      Regni se, jinak... jestli ocenujes Ramba mozna by ses mel nad sebou zamyslet a nejen ty... to by jsme pak dopadli kdyby se za plnou palku podporovali takovehle hry ( tusim hur nez s COD).
  • Jack1947
    Krom Slye je tam i na obrazku Swarzenburger... *15* ta podoba se nezapre... cernoch nevim ... nakej vojak z Predatora? ...
  • Jack1947
    To jsme to dopracovaly nebo ne? 2D grafikou oplyvajici hra ktera v klisdu predci tu sragoru "RAMBo The game". Nezbyva nez se tesit na 2D adaptaci BF a COD ktera hrave predci sve uz tak letama vycpele a nekonzistentni originaly. *4*
    • PRoČ sy tO mislIŠ
      • Jack1947
        Protoze jednodussi 2D hry proste dneska leti, byla by to celkem vtipna a vhodna alternativa k tem "vaznym" originalum... vyvoj 2D hry zabere mene casu a nestoji tolik. (nemyslim to nijak negativne nic spatneho v tom nehledat) *3*
  • kubi-wan
    Já spíš furt nedočkavě vyhlížim plnou verzi Broforce, s jejíž alfou jsme v létě s kámošema strávili spoustu hodin!
    http://www.youtube.com/watch?v=HP3JUZUJN-c
  • Vezmu li v úvahu, že nová Rambo hra se pohybuje na úrovní "drátem do oka" tak je víceméně cokoliv kde je střelná zbraň lepší Rambo hra, než Rambo videogame.
  • Kde jsou ty časy Contry nebo Metal Sluga? Dám tomu šanci -
    PS: každá hra v tomto roce bude asi lepší než Rambo :)

    A ty holá /rudá lebko už sklapni. Tvůj primitivní postoj dáváš do každého článku, kde se píše o indie nebo pixel artu. Už jsme to slyšeli. Hrej si podle svého, ale respektuj, to, že nízkorozpočtové hry tu jsou a basta.Vadí ti nezávislé filmy nebo kapely, nebo jen hledáš rozbroje? A je mi jedno, že tě někdo plusuje.
  • N7N7
    Vážně vtipné, dát něčemu 1/10 a jinou hru vychvalovat, že je možná lepší. *2*
  • PravyMonty
    Připomíná mi to tu hru s ABBA, která se jmenovala Ikari Warriors(viz.http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/angry-video-game-nerd-ikari-warriors)
  • Carmamrdon
    Možná? No jestli to bude indie hra s primitivní 2D grafikou, tak ne možná, ale zcela určitě! Jsme přece na Games.cz. *3*
    • TheGGG
      souhlas, indie je přece intelektuální
      AAA hrajou t*poni a masy.
    • http://0.media.dorkly.cvcdn.com/54/79/a3c60f9991467c974a246743e92b7d25.jpg
    • davidBray
      Někdo ti hodně ublížil viď.
      • I takoví však mají šanci na spásu.
        • GlaDOS
          Nejprve ale musí učinit pokání.
        • davidBray
          v to doufám a doufám i za něj, ale je to na tobě :)
  • Video doporucuju, ma to cca 5 minut a dlouho jsem se tak nepobavil *1*
    • Vážně? Tak to je mi Tě líto..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit