Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde koupim world of thanks na ps4 ? Nikde ji neprodavaji :-(
  • victor
    S klidem se přiznám , že na takové to domácí hraní je WOT stále mým favoritem (Jo a taky jsem se nemohl nabažit i Gunroxu ;) ) ... nehraju pravidelně spíš pro zábavu . Sem tam zasednu (zvlášť , když mne Wargaming motivuje osobním úkolem , kde rozdává prémiové tanky ) Asi jim už taky dochází , že WOP jsou šílená arkáda bez špetky strategie (vyhraje ten kdo vidí a sřílí první a ten kdo má vyšší tier ) a WoW zase bruslení po vodě mezi ostrovy bez ponorek (Neschopnost vybalancovat ponorky jim prostě jako fanda Silent Huntera neodpustím) .... takže jediná značka Wargamingu která se uchytla podle očekávání zůstává jen WOT .
    (War thunder je nejlepší na letadla (Vzpomínám na Warbirds) - ale nesedne mi že mám frontu použitelných letadel , která za bitvu třikrát prostřídám :((( ; Armored Warfare ... jsem asi fakt nepochopil - ve třech se sjedeme doprostřed mapy a střílíme vlny počítačem generovaných nájezdníků , kteří se valí ze všech stran mapy (WTF ??? Kde je výzva ? )

    Jsem zvědavý .. Blitz na telefonu byly kupodivu hratelné ale stále si neumím představit jak pohodlně mířím páčkami vs myšpulínem u PC verze .
    No už mi na PS4 leží ten víc než 10GB balík v downloadu a na rovinu říkám, že u mne bude PS4 verze vypadat líp než na PC právě proto , že PC je pro mne defaultně SD klient v minimálním grafickém podání ( nějak jsem na chuť vlnící trávě a všudypřítomným efektům nepřišel ) ... Uvidíme co plynulost a předpokládám , že nejen grafické nastavení na PS4 bude ořezané , takže tam nikdo "Pseudo PRO" nebude získávat výhody díky přehlednosti prázdného okolí a módů , které vám obarvují zóny tanků , aniž by vaše posádka došáhla na žárovku a podobné wallhacky tolerované pod PC verzí...
    Zatím to vypadá , že i díky tomu crossplay PC vs PS nebude ... a to je ale škoda :(
    • Jenomze ty jsis ty ponorky vysnil, ze by to byla zabava. Bohuzel nebyla. Nedovedu jsi predstavit co by tam delali se svoji rychlosti pod vodou. Cekali na zakladne? Za dalsi kdo by je lovil? Krizniky honi torpedoborce a krizniky a ted by meli jeste honit ponorky a hazet na ne hlubinne bomby? Podivej se na tu hruzu v "Steel ocean" to je takove slabe WoWs s ponorkama.
      • Steel Ocean ... zajimavy ... vcetne ponorek, asi zazrak.
  • Pokud by to bylo pravda, tak by hráči s PS4 přišly o to nejlepší. Z počátku to byla celkem zábavná hra, teď se z toho stala dojička na peníze a tomu je přizpůsobená mechanika hry.
  • No nevim zda to obstoji v konkurenci uz zavedeneho WarThunder, ktery se zda byt propracovanejsim.
    • Firingo
      No ten si už v poslední době taky docela sype popel na halvu. Platby a prémiové stroje na každém rohu, šíleně zdlouhavé expení bez prémiového účtu, příšerný balanc... Přešel jsem z WoT na WT tak před 2 lety, tehdy to byla pecka, ted už mě to taky tolik nebere
  • no teda ta tráva a stromy nic moc hahahaaha muheheheheh lepši pc verze *1*
    • No jenže ona PC verze právěže vypadá o dost hůř kamaráde :D

      Je to tím, že v Rusku (kde mají nejvíc zákazníků) je průměrný výkon počítače silně podprůměrný, takže se tomu PC verze silně přizpůsobuje - takže žádné počasí apod tam vůbec není...
    • LOL zrovna WoT je jedna z mala her, ktera na pc vypada hur :-). http://images.eurogamer.net/2015/articles//a/1/8/0/4/6/2/7/wotsrovnani.jpg.jpg
    • Jo jo ... Presne o tom je WoT ... trava a stromy *2*
      • trava a stromy jdou poznat že jeto horši na ps4 *1* možna tam taky neni 16x anistropické textury
  • ja uz to davno hraju na ps 4
    ????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit