Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dufam ze sa nebudu snazit "vylepsovat" drift, pretoze ten bol v jednicke paradny.
    • Já naopak doufám, že konečně dostanou rozum a ty nablblý driftovací disciplíny úplně vypustěj, byl to jedinej důvod proč jsem Grid nakonec nekoupil. Přímo to nesnáším, nebaví mě to, nejde mi to!

      Když závody tak jedině bez toho nesmyslu na D! *5*
      • Mne nejdu 24 hodinove zavody, GT sampionat, specialy, touge a demolition derby, tiez dufam v ich vyradenie.
        • Tak to ovšem je pro tebe spíš takové NFS, než Grid.
          • Myslene ironicky, nakolko som vymenoval vsetko okrem driftu. A NFS malo dobry drift akurat v Undergrounde 1 a 2, potom ho bohuzial zacali "vylepsovat"
  • na to jsem čekal!!!
  • Už aby to tu bylo.

    A teď trochu off-topic, ale neporadíte náhodou, kde by se dal sehnat CMR 2.0 legálně? Tzn. krabicovka nebo digital download?
  • konecneeeeeeeeeeeeeeeeee po Grand turismu 5 dalsi pecka uz 1 byla skvela
  • Totální nadšení až mi běhal mráz po zádech. Jen doufám že zústanou právě ty věci co tuhle značku proslavila ( destrukční model ) Já prostě pořád budu tvrdit že bez destrukčního modelu nemůžete udělat pořádnou atmosféru závodu kdy se dva perou o příčku a řítí se do zatáčky ve 150 km. Já jsem se orosil pokaždý *1*
    • deridon
      obzvlášť v multiplayeru to byly jatka plechů :D
      • Hlavně z tech nalých formulí, to byly urvaná kola vsude.. V Multiplayeru byla vzdycky nejnapinavejsi prvni zatacka :D
  • Mato1987
    tri krát hurá, len dúfam že sa pokračovanie nebude uberať smerom ako posledné diely série colin mcrae rally dirt...
  • "Což je škoda, protože jednička byla parádní a dá se docela dobře hrát i dnes."

    A proc by se jako dnes uz nemohl hrat? Copak se od te doby zavodni hry nejak vyazneji posunuly? Nebo jsou snad pro vsechny zavodni hry pouze o grafice?
    • Navic jednicka Grid ma i na dnesni pomery porad slusnou grafiku.
  • Grid 1 byla a porad je vyborna hra, ale myslim si ze Grid 2 uz nebude moct nabidnout krome grafiky nci novyho, temer vse uz v Gridu je :)
    • lepší multiplayer + lepší grafika a bude to mocny :)
    • rancor1223
      Jen doufám, že nic moc neudělali s tím jízdním modelem, ten byl naprosto specifický a dokonale mi sedl. Nikde jsem ho od té doby nezažil.
      • deridon
        naprostý souhlas, Shift mě třeba vůbec nechytl, já nevyhledávám 100% nebo rádoby realismus a Grid si pochvaloval i můj bratranec, který pořád hraje R-Factory, LFS a podobné na volantu (samozřejmě motorista a motorkář v realu) a strašně se mu líbilo to jak to auto reaguje v tý hře
        • rancor1223
          Tak jízdní model Shiftu je výsměch *1*
  • Datum vydání tipuji na květen příštího roku (DiRT 3 - 24.5.2011, DiRT Showdown 25.5.2012).
  • Co to je za teaser, to snad není pravda. Jakýkoliv 10ti vteřinový video na YT s autama mě pobaví a nažhaví víc .... Jinak GRID jsem chvíli hrál, ale ... Forza je Forza :)
    • Velky kluci jezdej iracing.
    • Live for speed
    • Forza? To radši GT! Pfff :P
      • pffff :D No ať Forza nebo GT, pořád o dost lepší než nějaký GRID :)
        • To jo...ale kdyby měl GRID (nebo jak se to píše) takový výběr aut, bohatě by mi stačil.
          • No mně teda vůbec, ta fyzika atd je hrozná... mně nestačí ani Forza, ale ta jediná se dá trochu hrát, pokud nejsi dítě a jediný auto co jsi kdy řídil je angličák :)
            • rancor1223
              Říkám, že nevím. Jen jsem z toho všeho nadšení měl takový pocit. Ale to je jedno, já se tu bavím o závodech pro PC a těch kvalitních pro normální hráče moc není. Co je kvalitního na konzolích mě nezajímá protože žádnou nemám a nechci. A lidi co hrají iRacing, rFactor a podobné zase nemusí zajímat nějaký GRID.
            • rancor1223: Nevím, jak GT, ale Forza si na simulátor jen hraje. Není to tak těžké dobře zajet i bez volantu s vypnutými asistenty a manuálním řazením. Druhý díl Forzy, který jsem hrál jako první ze série, neměl ani pohled z kokpitu a tak si nezaslouží označení simulátor *4*
            • rancor1223
              Nemám žádnou konzoli, ale jestli se nepletu tak Forza i GT jsou téměř simulátory, ne? Nebo minimálně velmi realistické. GRID je dokonalá syntéza arkády a simulátoru. Hráč se pořád musí snažit aby to nenarval do zdi, ale zároveň se nemusí soustředit tolik aby to přestala být zábava. A přitom to pořád vypadá jako závody skutečných aut. Do toho trocha mikromanagemantu vlastní stáje. Prostě krása.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit