Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kto si z nás vystrelil keď doména patrí Zenimax? Ako sa tam dostali nejaký fanúšikovia keď je to oficiálna doména? Na druhu stranu ak tento vtip pochádza z Bethesdy tak je to trápne.
    • ucho
      tak zopakuji to, co jsem psal. nebylo potvrzeno, že jde o doménu Zenimaxu (Bethesda ani Zenimax se k tomu nevyjádřily). údaj o vlastníkovi jde zfalšovat. a nějak se mi nezdá, aby si někdo z Bethesdy nebo Zenimaxu dovolil ono veřejné "fuck you"...
      • Dal bych ruku do ohně za to, že to je fanouškovský :) Ale tak to fuck you je ze fallout 3, tak proč ne :)
  • Nj to maji lidi z toho, ze porad zkoumaji kde kdo co naznacil, jakou domenu si kdo zaregistroval, jestli nahodou tam to nebo ono...stejne po ohlaseni takovych her trva jeste cca 2 roky nez je hra hotova. Je to uplne fuk.
    • Jack1947
      Jenze dokazali tim "zburcovat davy" fanousku a ti pak vedli konspirace uplne bezucelne mi to tedy neprijde. Kdyby neco podobneho udelalo Valve s HALF-LIFE 3 tak by nezustal kamen na kameni. Tato politika jak se muze zdat divna, tak je funkcni a ucinna. Ano, lidi si mohli myslet jenze kdyz se jedna o F tak mysleni nepripada k uvahu.
    • Inquisitor
      Taky nechápu co z toho kdo má.
  • jindra.veliky
    vyborny trolling, gj *4*
  • Hroznz, hrozny si porad cucat zpravy z prstu. Kdybz pissalek nebzl aspon linej a neco vytvoril sam. Ne, on nedokaze nic jineho, nez mít jako zdroj reddit a neogaf..
    • Jack1947
      Proc sem tedy chodis, nejspise si umis informace najit sam a nepotrebujes podradny web aby te rozciloval a kazil sis den. Muzes jit, nikdo te tu nedrzi a ani nic. *3*
  • Thorar
    Já v to pořád věřím, není to podvrh.
  • Byl to dalších z mnoha redditových ARG ;) Moc hezky udělanej :) http://goo.gl/Bg5Lpj Ale je konec, hádanky byli vyřešeny a tak se ani nečeká na skončení odpočtu :) Nu nic, holt si počkáme dýl :/
  • Teď jsem se na tu stránku díval a bylo tam napsáno : that is all folks (to je vše přátelé).
    Byl tam odkaz na gif (mrkněte se sami) a na yotube hudbu s nápisem Bad music.
    nevím co si o tom mám myslet
    *9*
    • Byl to bohužel podvrh, ale snad jednou Fallout 4 vyjde
  • ze sa na VGX neukaze bethesda, neznamena predsa, ze to nemoze robit Obsidian xD
  • SUPER paráda ,takže to byl všechno jen dobře propracovaný podvod, achjo a to jsem zrovna věřil,že by to mohlo vyjít. *16*
  • Kozy
    http://www.tunnelsnakesrule.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit